Aktualności

Zobacz, jak wygląda Gdynia z wysokości 60 metrów. W Dniu Matki startuje największe w Polsce koło widokowe

Wielkie koło zacznie się obracać już 26 maja 2017 r. Czekają zapierające dech w piersiach widoki od Helu po Gdańsk i wspaniała kuchnia. Na Dzień Matki promocja – bilety ulgowe.

Rower jest OK! Ale o tych zasadach musisz wiedzieć, zanim wsiądziesz z nim do pociągu

Sprawdź, jak bezpiecznie i zgodnie z przepisami przewieźć rower w pomorskich pociągach? O tych zasadach trzeba pamiętać [PORADNIK].

Najdłuższy most pontonowy w Polsce. Zakończenie dziennikarskiego rejsu na Przystani Żabi Kruk

Ostatnie chwile rejsu dziennikarzy Radia Gdańsk po Pętli Żuławskiej i Wiśle obfitowały w niespodzianki. Panie pokonały wiślaną trasę z Białej Góry przez Tczew do Żuławek, a panowie – dzięki sprzyjającym warunkom pogodowym i infrastrukturalnym – w ciągu dnia dopłynęli do Przystani Żabi Kruk w samym centrum Gdańska. Tak jak panie, zakończyli rejs w Żuławkach.

Wsiądź na pokład starych wagonów i odwiedź kolejowe zakamarki Pomorza. Specjalny pociąg dla miłośników kolei

4 czerwca 2017 r. po nieczynnych liniach kolejowych na Pomorzu przejedzie pociąg złożony ze starych wagonów piętrowych. Dojedzie do Kartuz, Kokoszek i Cewic

Trolejbus hitem niedzieli. Działo się i w Gdyni, i w Cedrach Wielkich. DOFE w Pomorskiem zakończone

To był dzień pełen wrażeń. Na wydarzenia czwartego, ostatniego z tegorocznych Dni Otwartych Funduszy Europejskich przyszły tłumy mieszkańców.

Zawrotne prędkości męskiej załogi. Luksusowa marina w Błotniku

Załogi dziennikarskiego rejsu Radia Gdańsk pokonują kolejne odcinki zaplanowanych wcześniej tras żeglugowych. Czy prędkość 15 km/godz. jest szybkością zawrotną? Dlaczego śluzę w Szonowie obsługuje kobieta?

Przejazdy drezyną w Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie hitem Dni Otwartych Funduszy Europejskich

W ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich można było bezpłatnie zwiedzić Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie

Kuchnia krzyżacka i nuda? Nowe załogi kontynuują dziennikarski rejs po Pętli Żuławskiej i Wiśle

Nowe załogi Radia Gdańsk weszły do gry. Panowie wypłynęli na wody Wisły, a panie pływały po Nogacie. W relacjach było słychać nieustającą radość i ekscytację z możliwości uczestniczenia w tej wodnej przygodzie.

Wymiana załóg na Pętli Żuławskiej. Relacja z kolejnego dnia dziennikarskiego rejsu

Dla dzielnych i odważnych pań pływających na pokładzie Vabank II nie ma rzeczy i sytuacji niemożliwych. A wyzwania, jakie zostały przed nimi postawione, wypełniły w 100 albo nawet w 150 procentach.

Dziennikarski rejs Pętlą Żuławską i Wisłą. Wodna przygoda trwa!

Na wodach Pętli Żuławskiej i Wisły od 13 maja 2017 r. pływają dwie załogi dziennikarzy Radia Gdańsk. Od soboty przemierzają zaplanowane trasy, opowiadają o miejscach, które mijają, ale również pracują, realizując programy i audycje radiowe. Dzisiaj są w Elblągu.