Przejdź do komentarzy

Aktualności

Zdrowie

Wieczorne koncerty organowe w Jastarni. To impreza w ramach Gdańskiego Lata Muzycznego

Organy kościelne
Fot. Pixabay. com

Sześciu koncertów organowych, które odbywają się w czwartki od 11 lipca do 15 sierpnia 2019 r., będzie można wysłuchać w kościele Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Jastarni. Wstęp jest bezpłatny.

 

Organizatorami wydarzenia są Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Jastarni oraz Polska Filharmonia Bałtycka im. F. Chopina w Gdańsku.

 

Bogaty program muzyczny

Koncerty organowe odbywają się w każdy czwartek o godz. 19.00. Swoje umiejętności zaprezentują najwięksi mistrzowie muzyki klasycznej. Wśród wykonawców znaleźli się wybitni muzycy z różnych stron świata. Wirtuozami organów będą: Fabio Coifini, Bogdan Narloch, Arkadiusz Bialic, Hartwig Barte-Hanssen, Josef Miltschitzky oraz Gabriele Pezone. A towarzyszyć im będą: Alessandra Montani (wiolonczela barokowa), Aleksandra Burzyńska (klarnet), Maciej Stromski (puzon), Maciej Kacprzak (akordeon), Susanne Jutz- Miltschitzky (sopran) oraz Matteo Cossu (skrzypce).

 

Koncerty organowe  

  • 11 lipca i trwa do 15 sierpnia 2019 r., czwartek, godz. 19.00
  • kościół Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
  • ul. ks. Stefańskiego 32
  • Jastarnia
  • wstęp – wolny 

Zobacz: Polska Filharmonia Bałtycka

Koncerty organowe_plakat

view szablon artykułu

Kultura

Patronat marszałka województwa

Kalendarium Pomorskie

Kalendarz wydarzeń
Usuń filtry X


Używamy cookies i podobnych technologii w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że ciasteczka będą umieszczane w Twoim urządzeniu elektronicznym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Akceptuj