Przejdź do komentarzy

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-mail, e-puap. 

Aktualności

Zdrowie

Poznaj gwiazdy kina i zobacz, jak od kuchni organizuje się Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Wolontariusze 34. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.
Wolontariusze 34. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Fot. Tomek Kamiński / mat. prasowe

Jak to zrobić? Zostać wolontariuszem! Organizatorzy festiwalu poszukują prawie 200 osób, które włączą się w przygotowania 44. FPFF w Gdyni. Potrzebni są wolontariusze do pomocy m.in. w biurze prasowym, do współpracy z ekipami filmowymi i jury czy do wsparcia podczas imprez towarzyszących. Zgłoszenia będą przyjmowane do końca czerwca.

 

44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych odbędzie się w dniach 16-21 września 2019 r. w Gdyni.

 

W centrum wydarzeń

Wolontariat podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni to nie tylko okazja do uczestnictwa w tym wydarzeniu, ale też możliwość spotkania twórców i miłośników polskiego kina. Co roku przy festiwalu pracuje około 200 wolontariuszy i wolontariuszek, od licealistów po seniorów. Łączą ich zainteresowanie polskim kinem i chęć uczestnictwa w jednej z największych i najważniejszych imprez filmowych w kraju. Wolontariat to okazja, by poznać festiwal od kuchni i zdobyć doświadczenie w wielu dziedzinach związanych z organizacją tak dużego wydarzenia kulturalnego.

We wrześniu będzie można wspierać pracę kilku działów. Najbardziej liczny to obsługa widza (potrzebnych będzie około 80 osób), ale wsparcie przyda się także w biurze prasowym, dziale odpowiedzialnym za komunikację i publikacje w mediach społecznościowych, przy przeprowadzeniu konkursu głównego czy koordynacji pokazów pozakonkursowych. Potrzebna będzie też opieka nad ekipami filmowymi, twórcami, zagranicznymi gośćmi oraz praca w recepcji i biurze festiwalowym. W terminie od 14 do 22 września 2019 r. niezbędna będzie pełna dyspozycyjność każdego z wolontariuszy.

Chętni do wsparcia FPFF mogą zgłaszać się do końca czerwca 2019 r. przez specjalny formularz. Więcej szczegółów na stronie 44. FPFF w Gdyni.

view szablon artykułu

Patronat marszałka województwa

Kalendarium Pomorskie

Kalendarz wydarzeń
Usuń filtry X


Używamy cookies i podobnych technologii w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że ciasteczka będą umieszczane w Twoim urządzeniu elektronicznym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Akceptuj