Aktualności

O miłości wśród… zwierząt

$image_alt
Fot. źródło: http://nadmorskagf.pl

Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie wraz z Nadmorską Grupą Fotograficzną zapraszają na wieczór walentynkowy, którego bohaterami będą zwierzęta. A dokładniej sfotografowane zwierzęta, bowiem w sobotę, 14 lutego 2015 r. w budynku muzeum otwarta zostanie wystawa zdjęć pt. „Miłość wśród zwierząt". Wstęp jest wolny.

Każde stworzenie, nawet to najmniejsze, jest cudowną częścią naszego świata. Ekspozycja pokazuje, że pomiędzy zwierzętami również tworzą się różnego rodzaju bliskie relacje. Czy to tylko instynkt? Czasami warto się na moment zatrzymać, by je dostrzec.

Autorami wystawy są członkowie Nadmorskiej Grupy Fotograficznej. Tworzą ją entuzjaści fotografii, chcący wspólnie rozwijać i doskonalić umiejętności związane z tą sztuką.

Jednym z celów grupy jest pokazanie piękna okolic powiatów wejherowskiego i puckiego. Rezultatem organizowanych plenerów oraz konkursów są wystawy popularyzujące region.

Z pracami oraz artykułami o działalności członków Nadmorskiej Grupy Fotograficznej można zapoznać się na stronie internetowej pod adresem http://nadmorskagf.pl.

W programie wieczoru znalazł się także koncert poezji śpiewanej w wykonaniu Agnieszki Kostenckiej i Andrzeja Marczyńskiego oraz erotyki Adama Dąbrowy-Kleina.

 

Wernisaż wystawy pt. „Miłość wśród zwierząt"

———————————————————————

 

Oprac. AK

 

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości

Opłaty środowiskowe i statystyka