Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Spotkanie Międzywojewódzkiego Zespołu ds. MDW E70 w Toruniu

Spotkanie Międzywojewódzkiego Zespołu ds. MDW E70 w Toruniu

Podsumowano również działania jakie udało się zrealizować w ramach porozumień pomiędzy zainteresowanymi województwami w 2013r. m.in. organizacja konferencji tematycznych oraz innych wydarzeń związanych z turystyką wodną i transportem śródlądowym czy realizacja kampanii społecznej i promocyjnej na rynkach krajowych i zagranicznych.  

Członkowie Zespołu rozmawiali także o kontynuacji finansowania działań dot. rewitalizacji polskiego odcinka Międzynarodowej Drogi Wodnej E 70 w 2014 roku. Podczas spotkania zaprezentowano również ofertę udziału w projekcie „Z naturą na co dzień” oraz promocję polskiego odcinka MDWE 70 na antenie stacji TVN Meteo.

Poinformowano również partnerów, że w dniach 18-26 stycznia 2014r.  odbędą się 45 Międzynarodowe Targi Boat Show Dusseldorf 2014, na których prezentowana będzie oferta polskiego odcinka MDWE 70.  

Poza stoiskiem promocyjnym, zaplanowano również dwie konferencje. Pierwsza – prasowa odbędzie się 20 stycznia 2014r. i będzie poświęcona ofercie polskiego rynku turystyki wodnej, zwłaszcza MDWE 70. Z kolei w dniu 25 stycznia 2014r. odbędzie się konferencja poświęcona promocji MDW E 70 na rynku niemieckim.