Aktualności

Gdyński maraton na orientację

Pomorski Okręgowy Związek Biathlonu zaprasza na XVI Gdyński Maraton na Orientację pt. Spiros, który odbędzie się w dniach 18-19 listopada 2016 r. W piątek wieczorem, 18 listopada na trasy 25 i 42 km wyruszą piechurzy, którzy zmagać się będą z pagórkowatym terenem Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego po zmroku. Zaś w sobotę od rana, 19 listopada swoich spróbują sił rowerzyści na dystansach 20 i 50 km.


Jesienne treningi MTB

Każdy, kto chce doskonalić swój warsztat kolarski pod okiem fachowców, powinien zarezerwować czas w niedziele. Treningi MTB to jedna z pozycji programu Aktywuj się w Gdańsku, skierowana do tych, którzy zaczynają przygodę z kolarstwem, chcą aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu, poznać nowe ścieżki w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym oraz podstawy jazdy na rowerze od strony technicznej. Zajęcia prowadzą utytułowani zawodnicy – Bartosz i Robert Banachowie.


Gdyńskie lodowisko już otwarte

Zimowy klimat w środku pięknej, złotej jesieni można poczuć wybierając się na sztuczne lodowisko w Gdyni. Zakończenie sezonu nastąpi 28 lutego 2017 r.


Wędkarskie zawody w Łebie

Zawody o puchar burmistrza Łeby z cyklu grand prix Polski w wędkarstwie morskim z łodzi dryfujących na przynęty sztuczne odbędą się w piątek i sobotę, 4 i 5 listopada 2016 r.


Wojownicy na gdańskiej plaży

Finał tegorocznego cyklu biegów zadaniowych Warriors Run odbędzie się na plaży w Gdańsku-Brzeźnie 11 listopada 2016 r. Jest to doskonała okazja, aby pod okiem weteranów misji w Afganistanie i Iraku oraz żołnierzy GROM, zakończyć cykl i uczcić Święto Niepodległości.


Orientuj się w Pieckach-Migowie

Bractwo Przygody Almanak zaprasza na kolejną w tym roku edycję Trójmiejskich Gier Parkowych, która odbędzie się w Pieckach-Migowie, w niedzielę, 6 listopada 2016 r. Wydarzenie to jest prostą i przyjemną imprezą na orientację łączącą leśny spacer z przygodą poszukiwania skarbów.


Pokonaj siebie, weź udział w duathlonie w Łebie

Jesteś zapalonym biegaczem? A może wolisz jazdę na rowerze? Bez względu na dyscyplinę, którą preferujesz, możesz wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu rozgrywanym na dwóch dystansach. Duathlon na Wydmach w okolicy Łeby wystartuje w sobotę, 5 listopada 2016 r. Dodatkową imprezą organizowaną równolegle jest maraton MTB odbywający się na trasie mini i mega.


Zapisz się do gdyńskiego półmaratonu

Lubisz biegać bez względu na pogodę? Jeśli tak, to już teraz zapisz się do udziału w drugiej edycji Gdynia Półmaratonu. Organizatorzy przygotowali 8000 pakietów startowych. Pierwszy 1000 objęty jest promocją. Zawody odbędą się w niedzielę, 19 marca 2017 r.


Zorientuj się na Oruni

Bractwo Przygody Almanak zaprasza na kolejną w tym roku edycję Trójmiejskich Gier Parkowych, która odbędzie się w parku oruńskim, w niedzielę, 30 października 2016 r. Wydarzenie to jest prostą i przyjemną imprezą na orientację łączącą leśny spacer z przygodą poszukiwania skarbów.


Sprawdzian najlepszych pomorskich ratowników wodnych

Zawody finału Pomorskiej Ligii Ratownictwa Wodnego odbędą się na pływalni MOSiR w Gdańsku przy ul. Chałubińskiego 13, w piątek, 11 listopada 2016 r. To widowiskowa impreza, w której najlepsi ratownicy z województwa pomorskiego będą rywalizowali w czterech konkurencjach. Wydarzenie patronatem honorowym objął Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego.