Aktualności

Jeśli nie chcesz zgubić się w mieście, naucz się, jak odczytywać mapy. Najbliższa okazja w niedzielę w Matemblewie

Dla chętnych do wyboru są cztery trasy. Umiejętności można sprawdzić podczas rywalizacji w niedzielę, 14 kwietnia 2019 r. w Matemblewie podczas Rodzinnych Gier Parkowych na Orientację.

Osiem drużyn, 24 mecze i dwa dni sportowych emocji. Olivia Cup, czyli święto młodzieżowego hokeja w Gdańsku już w weekend

Ponad 150 młodych hokeistów z Polski, Rosji i Litwy przyjedzie do gdańskiej hali Olivia. W zeszłym roku wygrała drużyna rosyjska. Czy w tym roku zwycięski puchar zdobędą hokeiści z Pomorza? Hokejowy turniej Olivia Cup zostanie rozegrany 13 i 14 kwietnia 2019 r.

Po raz pierwszy w Miastku. Dołącz do uczestników 57. Harpaganu

Jeździsz na rowerze, a może maszerujesz? To rajd dla ciebie. Zapisz się i wystartuj. Każdy znajdzie dla siebie dystans. Wydarzenie rozpocznie się 12 i potrwa do 14 kwietnia 2019 r.

Biegasz, ale nie jesteś maratończykiem? Gdańsk ma dla ciebie ciekawe alternatywy

Rywalizacji na dystansie 42 km i 195 m towarzyszyć będą dodatkowe biegi sztafeta maratońska oraz Gdańsk na piątkę. Wydarzenia odbędą się 13 i 14 kwietnia 2019 r.

Biegaj lub maszeruj i… rozwiązuj zadania. Sprawdź swoją wiedzę o kaszubskiej historii

Patriotyzm w głowie i w nogach. To hasło III Marszobiegu Wiedzy o 66. Kaszubskim Pułku Piechoty, który w sobotę, 13 kwietnia 2019 r. odbędzie się w Żukowie. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Chcesz poznać historię słupskiego sportu? Jeśli tak to, przyjdź do Baszty Czarownic

O sporcie nad Słupią posłuchasz podczas spotkania, które odbędzie się w Baszcie Czarownic w Słupsku w czwartek, 11 kwietnia 2019 r. Wstęp jest wolny.

Baw się z mapą w Parku Regana. Rodzinne Gry na Orientację już w niedzielę

Spędź zdrowo niedzielne przedpołudnie i odpocznij wśród rozwijającej się po zimowym letargu przyrody. A do tego naucz się, jak czytać mapy. Rodzinne Gry parkowe na Orientację już w niedzielę, 7 kwietnia 2019 r. w parku im. Regana w na gdańskim Przymorzu.

Pojedynek na grille, inspiracje dla podróżników i najnowsze trendy rowerowe. Free Time Festiwal w Gdańsku

Dziesięć stref tematycznych dla podróżników, amatorów sportu i dobrej zabawy. Free Time Festiwal to okazja do spędzenia rodzinnego weekendu i poznania najciekawszych regionów Polski oraz świata. W weekend 6 i 7 kwietnia 2019 r. w AmberExpo będzie można poznać 1001 pomysłów na niebanalne spędzenie wolnego czasu.

W niedzielę nie siedź w domu, tylko wybierz jedną z czterech tras i sprawdź swoją znajomość map. Impreza na orientację Szago w Kiełpinie Górnym

Trzy trasy dla piechurów i jedna specjalnie wytyczona dla rowerzystów. Na każdej wyznaczone punkty, które trzeba odnaleźć. Impreza na orientację Szago XVII już w niedzielę, 30 marca 2019 r.

Trzy trasy piesze i jedna do biegania. Sprawdź swoje umiejętności podczas rywalizacji na Przymorzu

Chcesz zdrowo, aktywnie spędzić niedzielne przedpołudnie i pozbyć się zbędnych kilogramów? Przy okazji możesz nauczyć się czytać mapy. Swoje umiejętności sprawdzisz podczas rywalizacji 31 marca 2019 r. Park Regana czeka na ciebie!

Pomorskie Sztormy 2018 przyznane! Zobacz, kto został wyróżniony w prestiżowym plebiscycie [ZDJĘCIA]

Tegoroczne Sztormy powędrowały do jedenastu laureatów z Pomorza. O czterech zwycięzcach zadecydowali czytelnicy „Gazety Wyborczej" w drodze głosowania. Pozostałe statuetki przyznały kapituły złożone z dziennikarzy i niezależnych ekspertów. Wręczenie nagród odbyło się 27 marca 2019 roku w Muzeum Emigracji w Gdyni.

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert – imprezy sportowe

Informujemy o rozstrzygnięciu przez Zarząd Województwa Pomorskiego, uchwałą nr 270/33/19 z dnia 26 marca 2019 r., otwartego konkursu ofert (ogłoszonego uchwałą nr 1304/7/18 Zarządu Województwa Pomorskiego z dnia 18 grudnia 2018 r.) pod nazwą Wspieranie realizacji imprez sportowych i innych form aktywności w województwie pomorskim w roku 2019.

Archiwum wiadomości