Symbolika BDOT10k TOPO dla Qgis 2.16.3

Symbolika w formie plików qml pozwala na automatyczną wizualizacje poszczególnnych plików gml bdot10k TOPO za pomocą zapisanych nich kodów karto10k. Wyświetlane są tylko obiekty, które zawierają kod karto10k czyli powinny wizualizować się na mapie. Symbolika została wytworzona w celu szybkiej wizualizacji danych BDOT10k i nie służy do użycia w celach prawnych. WODGiK Gdańsk nie odpowiada za  użycie tej symboliki w jakichkolwiek opracowaniach. Proszę o zapoznanie się z opisem zawartym w pliku zip - Symbolika_czytaj_to.docx.

pobierz

 

Symbolika BDOT10k TOPO dla ArcGIS 10.4.x 
Symbolika ta pozwala na wizualizację wczytanych do oprogramowania ArcGIS poszczególnych warstw obiektów BDOT10k TOPO za pomocą zapisanych w nich kodów karto10k. Wyświetlane są tylko obiekty, które zawierają przypisany kod karto10k, czyli powinny wizualizować się na mapie. Symbolika została wytworzona w celu wizualizacji danych BDOT10k i nie służy do użycia w celach prawnych. WODGiK Gdańsk nie odpowiada za  użycie tej symboliki w jakichkolwiek opracowaniach. Proszę o zapoznanie się z opisem zawartym w pliku zip - Symbolika_czytaj_to.docx.

pobierz

 

Skorowidz dostępnych w WODGiK Gdańsk map topograficznych w skali 1:10000 (BDOT10k KARTO zgodne z obecnie  obowiązującym rozporządzeniem). Stan na dzień 13.11.2019 - format SHP kodowanie UTF-8.

pobierz