Kontakt

Portal Pomorskie.eu redagowany jest w Referacie Komunikacji Społecznej Departamentu Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

 

Dyrektor:

Sławomir Lucewicz – tel. 58 32 68 785, s.lucewicz@pomorskie.eu

Zastępca dyrektora, rzecznik prasowy:

Michał Piotrowski  – tel. 58 32 68 539, m.piotrowski@pomorskie.eu

Kierownik Referatu Komunikacji Społecznej Redakcji Informacyjnej 

Katarzyna Piotrowska-Turnowiecka  – tel.58 32 68 448,  k.piotrowska@pomorskie.eu

 

Kontakt z redakcją:

E-mail: redakcja@pomorskie.eu

Zespół:

Dorota Kulka
tel. 58 32 68 538
e-mail d.kulka@pomorskie.eu

Bożena Micun-Gusman 
tel. 58 32 68 729
e-mail b.micun@pomorskie.eu

Aleksandra Chalińska
tel. 58 32 68 448
e-mail a.chalinska@pomorskie.eu

Ryszard Hurka
tel. 58 32 68 443
e-mail r.hurka@pomorskie.eu

Natalia Kłopotek-Główczewska
tel. 58 32 68 447
e-mail n.klopotek@pomorskie.eu

Aleksander Olszak
tel. 58 32 68 445
e-mail a.olszak@pomorskie.eu

Marcin Szumny
tel. 58 32 68 446
e-mail m.szumny@pomorskie.eu
 

Biuletyn Informacji Publicznej:

Przemysław Marczewski 
tel. 58 32 68 534
e-mail p.marczewski@pomorskie.eu

Karol Graczyk
tel: 58 326 84 49
e-mail: k.graczyk@pomorskie.eu