Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2020/07/f348eaaa-1104-4022-98a8-12875151ac04.jpg Jak zbudować wielopokoleniową publiczność festiwalu muzycznego? Dowiesz się podczas spotkania w IKM

Jak zbudować wielopokoleniową publiczność festiwalu muzycznego? Dowiesz się podczas spotkania w IKM

Mężczyzna stoi na stali gzie jest dużo ludzi

Organizatorzy m.in. Up To Date Festival, Ostróda Reggae Festival czy Festiwalu Kazimiernikejszyn opowiedzą o tym, jak docierają z komunikatem i ofertą wydarzeń do całych rodzin. O międzypokoleniowości na festiwalach muzycznych porozmawia z gośćmi Aleksandra Budka, prezenterka Trójki Polskiego Radia. Spotkanie odbędzie się w Instytucie Kultury Miejskiej w czwartek, 12 grudnia 2019 r. Wstęp jest wolny.

 

Od listopada 2019 r. raz w miesiącu w Instytucie Kultury Miejskiej odbywają się rozmowy dotyczące organizowania wydarzeń muzycznych. Dyskusje podczas Za sceną poruszają tematy ekotrendów, projektów społecznych i międzypokoleniowości.
Koordynatorkami cyklu są Halina Grabowska i Agnieszka Wojkowska, a identyfikację stworzyła Magdalena Nestorowicz.

Gośćmi spotkania będą: Piotr Kolaj – Ostróda Reggae Festival, Cezary Chwicewski – Up To Date Festival, Michał Niewęgłowski – Festiwal Kazimiernikejszyn, Włodek Dembowski – Festiwal Kazimiernikejszyn. Poprowadzi je prezenterka Programu Trzeciego Polskiego Radia  Aleksandra Budka.

 

O festiwalach  

Up To Date Festiwal w Białymstoku słynie z fantastycznych kampanii promocyjnych kierowanych do seniorów. „Wyślij pocztówkę do babci” to akcja, w której zapraszają młodych uczestników do wysyłania pocztówek z Białegostoku do swoich najbliższych. Zapewniają widokówki, znaczki i zachęcają do skreślenia kilku serdecznych słów do rodziny i przyjaciół. Up To Date reprezentował będzie Cezary Chwicewski.

Festiwal Kazimiernikejszyn w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą to, jak opisują organizatorzy: „pięć dni muzycznej jazdy, aktywności, natury, relaksu, jasnej strony mocy, bezspinkowej atmosfery i pomagania”. Michał Niewęgłowski i Włodek Dembowski opowiedzą o Małej Strefie dla dzieci, Strefie nudy, Torze wsparcia, Rekordzie śmiechu.

Trzecie wydarzenie muzyczne, które w specjalny sposób dba o dzieci i rodziny to Ostróda Reggae Festiwal. O wieloletnich praktykach w budowaniu wielopokoleniowej publiczności opowie Piotr Kolaj.

 

Następne spotkanie:

16 stycznia 2020 r., czwartek, godz. 18.00 –  Festiwal jako przestrzeń do dyskusji, prezentacji działań NGO, fundacji oraz projektów społecznych.

 

Międzypokoleniowość na festiwalach muzycznych

  • 12 grudnia, czwartek, godz. 18.00
  • Instytut Kultury Miejskiej
  • ul. Długi Targ 39/40
  • Gdańsk
  • wstęp – wolny

 

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.