Aktualności

Konferencja Biznesu i Nowych Technologii NetVision

W Gdańsku w dniach 16-18 kwietnia 2015 r. będzie miała miejsce Ogólnopolska Konferencja Biznesu i Nowych Technologii NetVision. Celem jest integracja środowiska studenckiego ze światem biznesu. Uczestnicy, w trakcie trzydniowych wykładów, warsztatów i szkoleń, poznają najnowsze trendy i rozwiązania technologiczne.

infoShare 2015 w Gdańsku

Ponad 3,5 tysiąca uczestników i 80 prelegentów z całego świata, networking na bursztynowym stadionie, specjalna strefa dla startu-pów i inwestorów, wydarzenia kulturalne i plenerowe. To już 9. edycja infoShare, jednej z największych konferencji Tech & New Media w Europie. Spotkanie odbędzie się 11 i 12 czerwca 2015 r. w AmberExpo w Gdańsku.

Indywidualne konsultacje biznesowe

Strefa Start-up Gdynia, działająca w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym, zaprasza 21 kwietnia 2015 r. na cykliczne indywidualne konsultacje biznesowe. Będzie to kolejna dawka inspiracji i wiedzy doświadczonych specjalistów. Zgodnie z tradycją, spotkania dedykowane są małym firmom i start-upom, które stawiają czoła biznesowym wyznaniom.

Ochrona danych osobowych w praktyce

Regionalny Ośrodek Informacji Patentowej w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni zaprasza 8 kwietnia 2015 r. na konsultacje prawne w zakresie ochrony danych osobowych. Spotkanie skierowane jest do wszystkich, którzy w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej chcieliby zasięgnąć wiedzy w zakresie prawnych wymogów gromadzenia, rejestrowania, przetwarzania lub powierzania do przetwarzania danych osobowych.

Project Management, czyli młodzi w biznesie – konferencja naukowa

Studenckie Koło Naukowe UG „Strateg" zaprasza studentów oraz absolwentów na kolejną edycję konferencji „Project Management". Wszystkiego na temat skutecznego zarządzania projektami będzie można dowiedzieć się w środę i czwartek, 22 i 23 kwietnia 2015 r. W programie prelekcje specjalistów, warsztaty tematyczne, konsultacje i konkursy.

PIT bez tajemnic

Jak co roku o tej porze nieubłaganie zbliża się termin rozliczenia z fiskusem. Szukasz informacji jak wypełnić deklarację podatkową za 2014 rok? Przyjdź do sopockiej siedziby Stowarzyszenia „Wolna Przedsiębiorczość" 7, 14 i 28 kwietnia 2015 r. i skorzystaj z bezpłatnych porad eksperta.

Expo 2015 w Mediolanie

Samorząd województwa pomorskiego wraz z partnerami: Gdynią, Gdańskiem i Sopotem realizuje projekt „Pomorskie na Wystawie Światowej Expo 2015 w Mediolanie". W ramach tego przedsięwzięcia w dniach 1-7 czerwca 2015 r. w Mediolanie zostaną przeprowadzone kompleksowe działania w zakresie promocji gospodarczej, turystycznej i kulturalnej województwa pomorskiego.

Klub Rzeczpospolitej o biznesie

Strategia wspierania przedsiębiorczości 2015-2020 to temat debaty organizowanej przez Bibliotekę Miejsko-Powiatową w Kwidzynie i dziennik „Rzeczpospolita". Spotkanie odbędzie się w piątek, 24 kwietnia 2015 r., w Kwidzyńskim Centrum Kultury.

XII Festiwal Boss w Gdańsku

Trójmiejska edycja Festiwalu Boss – jednego z największych wydarzeń w Polsce poświęconych przedsiębiorczości i rozwojowi karier młodych ludzi – rozpocznie się 19 marca 2015 r. Trzy dni, trzy miejsca, 19 prelegentów – tak w skrócie prezentuje się tegoroczna, dwunasta już edycja Festiwalu BOSS w swoim gdańskim wydaniu. Trójmiejscy studenci będą mogli nie tylko wysłuchać ekspertów biznesowych, ale przedyskutować z nimi tematy dotyczące kompetencji miękkich, zarządzania projektami, marki osobistej czy motywacji.

Załóż kreatywny biznes

Projekt Go Creative. Biznes na Start, organizowany przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości Starter, obejmuje kompleksowe, aktywne wsparcie skierowane do osób planujących założenie własnej firmy na terenie Gdańska w obszarze branż kreatywnych. Projekt jest finansowany ze środków miejskich. Termin rejestracji pomysłów konkursowych przedłużono do 22 marca 2015 r.