Aktualności

Ochrona danych osobowych w praktyce

Regionalny Ośrodek Informacji Patentowej w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni zaprasza 8 kwietnia 2015 r. na konsultacje prawne w zakresie ochrony danych osobowych. Spotkanie skierowane jest do wszystkich, którzy w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej chcieliby zasięgnąć wiedzy w zakresie prawnych wymogów gromadzenia, rejestrowania, przetwarzania lub powierzania do przetwarzania danych osobowych.

Project Management, czyli młodzi w biznesie – konferencja naukowa

Studenckie Koło Naukowe UG „Strateg" zaprasza studentów oraz absolwentów na kolejną edycję konferencji „Project Management". Wszystkiego na temat skutecznego zarządzania projektami będzie można dowiedzieć się w środę i czwartek, 22 i 23 kwietnia 2015 r. W programie prelekcje specjalistów, warsztaty tematyczne, konsultacje i konkursy.

PIT bez tajemnic

Jak co roku o tej porze nieubłaganie zbliża się termin rozliczenia z fiskusem. Szukasz informacji jak wypełnić deklarację podatkową za 2014 rok? Przyjdź do sopockiej siedziby Stowarzyszenia „Wolna Przedsiębiorczość" 7, 14 i 28 kwietnia 2015 r. i skorzystaj z bezpłatnych porad eksperta.

Expo 2015 w Mediolanie

Samorząd województwa pomorskiego wraz z partnerami: Gdynią, Gdańskiem i Sopotem realizuje projekt „Pomorskie na Wystawie Światowej Expo 2015 w Mediolanie". W ramach tego przedsięwzięcia w dniach 1-7 czerwca 2015 r. w Mediolanie zostaną przeprowadzone kompleksowe działania w zakresie promocji gospodarczej, turystycznej i kulturalnej województwa pomorskiego.

Klub Rzeczpospolitej o biznesie

Strategia wspierania przedsiębiorczości 2015-2020 to temat debaty organizowanej przez Bibliotekę Miejsko-Powiatową w Kwidzynie i dziennik „Rzeczpospolita". Spotkanie odbędzie się w piątek, 24 kwietnia 2015 r., w Kwidzyńskim Centrum Kultury.

XII Festiwal Boss w Gdańsku

Trójmiejska edycja Festiwalu Boss – jednego z największych wydarzeń w Polsce poświęconych przedsiębiorczości i rozwojowi karier młodych ludzi – rozpocznie się 19 marca 2015 r. Trzy dni, trzy miejsca, 19 prelegentów – tak w skrócie prezentuje się tegoroczna, dwunasta już edycja Festiwalu BOSS w swoim gdańskim wydaniu. Trójmiejscy studenci będą mogli nie tylko wysłuchać ekspertów biznesowych, ale przedyskutować z nimi tematy dotyczące kompetencji miękkich, zarządzania projektami, marki osobistej czy motywacji.

Załóż kreatywny biznes

Projekt Go Creative. Biznes na Start, organizowany przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości Starter, obejmuje kompleksowe, aktywne wsparcie skierowane do osób planujących założenie własnej firmy na terenie Gdańska w obszarze branż kreatywnych. Projekt jest finansowany ze środków miejskich. Termin rejestracji pomysłów konkursowych przedłużono do 22 marca 2015 r.

Biznes Krok po Kroku – bądź na fali

Myślisz o otworzeniu własnej firmy? Zastanawiasz się, jak należy prowadzić swój biznes, aby utrzymać się na rynku i wyprzedzić konkurencję? Nie może Cię zabraknąć na konferencji Biznes Krok po Kroku. Spotkanie będzie miało miejsce 9 kwietnia 2015 r. w Gdańsku. Warsztaty przeznaczone są dla planujących otworzyć firmę i zacząć pracować na własny rachunek, ale cieszą się też popularnością wśród prowadzących już swoje przedsiębiorstwa, którzy chcą się doszkalać i nawiązywać ciekawe biznesowe relacje.

Konkurs o Nagrodę Pomorską „Gryf Gospodarczy”

Właśnie ruszył konkurs o Nagrodę Pomorską „Gryf Gospodarczy". Przedsiębiorstwa, oprócz prestiżu, mogą otrzymać nagrody specjalne. Zgłoszenia można składać do 15 kwietnia 2015 r.

Dni Kariery w Gdańsku

Większość studentów obawia się, jak potoczą się ich losy po studiach. Organizacja AIESEC stawia czoła temu problemowi i od ponad 20 lat organizuje Dni Kariery®, czyli targi pracy, praktyk i staży, które pomagają młodym w rozpoczęciu ścieżki zawodowej. Tegoroczna edycja w Gdańsku odbędzie się 19 marca 2015 r.

Archiwum wiadomości