Poznaj gdańską dzielnicę Chełm i baw się w szukanie punktów. Dzielnicowy Harpuś w najbliższą niedzielę

Fot. źródło facebook.com/dinoharpus
Fot. źródło facebook.com/dinoharpus

Interesujące tereny w okolicy Zbiornika Madalińskiego na gdańskim Chełmie. Do tego aktywność na świeżym powietrzu i wspaniała zabawa. Tak jest tylko podczas Dzielnicowej Imprezy na Orientację Harpuś. Najbliższy już 17 listopada 2019 r.

 

Baza imprezy znajdować się będzie w okolicy Zbiornika Madalińskiego.

 

Szukamy punktów

W Harpusiu wystartować może każdy. Zabawa skierowana jest zarówno do rodzin z dziećmi, jak i do doświadczonych biegaczy. Co trzeba zrobić? Wystarczy wybrać jedną z czterech przygotowanych tras, różniących się stopniem trudności oraz długością i odnaleźć wszystkie, zaznaczone na mapie punkty. Dla tych, którzy nigdy nie startowali w imprezach na orientację, przygotowano przed startem krótkie szkolenie. Najłatwiejsza, zielona trasa jest idealna dla osób początkujących oraz dla rodzin z dziećmi. Czarna trasa, o długości nawet do 6 km, przygotowana została z myślą o osobach, które lubią się zmęczyć. Po ukończonych zawodach organizatorzy zapraszają na pyszną herbatę i poczęstunek. Będzie również losowanie upominków. Wszyscy uczestnicy, bez względu na wiek otrzymają pamiątkowe dyplomy.   

Udział w Harpusiu można zgłaszać elektronicznie za pośrednictwem formularza do piątku, 15 listopada lub w bazie imprezy, bezpośrednio przed startem.

 

Program imprezy:

Od 10.30 – rejestracja uczestników (czynna baza)

Od 11.00  do 12:30 – start na wybranej trasie (zespoły starują interwałowo, co minutę)

Do 14.00 – działanie mety

 

view szablon artykułu