Aktualności

Miłość jak z nut. Walentynkowy koncert światowych przebojów muzyki rozrywkowej w Słupsku

Magdalena Meisel
Magdalena Meisel. Fot. z profilu wokalistki na Fb

Na niezwykły koncert pełen niezapomnianych światowych przebojów muzyki rozrywkowej zaprasza 14 lutego 2020 r. słupska filharmonia. W pełnym emocji, wzruszeń i energii repertuarze zaprezentuje się Magdalena Meisel.

 

Wokalistka, znana z popularnych programów telewizyjnych m.in. „The Voice of Poland", „Bitwa na głosy", „Szansa na sukces", wystąpi z Orkiestrą Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica im. Wojciecha Kilara pod dyrekcją Rubena Silvy.

 

Magdalena Meisel 

Wokalistka znana jest z programu „Bitwa na głosy" w zwycięskiej grupie Piotra Kupichy z zespołu Feel. Tam brawurowo wykonała „Time to say good bay" oraz w finale „Białą armię", za co zyskała uznanie jury oraz zapadła w pamięci widzów. Uczestniczka 3 edycji programu „The Voice of Poland" w grupie Marka Piekarczyka. Magdalena Meisel jest absolwentką Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach.

 

Symfoniczne aranżacje

W symfonicznych aranżacjach przygotowanych specjalnie na ten koncert przez Klaudiusza Janię, usłyszymy największe przeboje „When I fall in love" Nat King Cole'a, „O mnie się nie martw" Kasi Sobczyk, „Power of love" Jennifer Rush czy „Imagine" Johna Lennona i wiele innych.

 

 

Koncert karnawałowo-walentynkowy „Miłość jak z nut"

 

  • 14 lutego 2020 r., piątek, godz. 19.00
  • Polska Filharmonia Sinfonia Baltica im. Wojciecha Kilara
  • ul. Jana Pawła II 3
  • Słupsk
  • bilety – 55 zł

 

view szablon artykułu

Kultura on-line

 

Archiwum wiadomości