Aktualności

Charytatywne granie przeciw uzależnieniom

Piotr Nagiel
Piotr Nagiel. Fot. materiały prasowe fundacji PCPAiIR

Na charytatywny koncert Piotra Nagiela zaprasza w piątek, 16 grudnia 2016 r. fundacja Pomorskie Centrum Pomocy Alkoholikom i ich Rodzinom. Koncert skierowany do klubów abstynenta i grup AA z całego województwa, ale także do wszystkich zainteresowanych tematyka uzależnień, odbędzie się w Centrum Kultury w Kartuzach.

Wstęp jest wolny, natomiast podczas koncertu będzie przeprowadzona zbiórka publiczna na rzecz podopiecznych fundacji PCPAiIR.

Piotr Nagiel w latach 80. był członkiem zespołu Kama-X. W 1999 r. zaczął współpracę z Krzysztofem Jaryczewskim z zespołu Oddział Zamknięty. W tym czasie powstał program profilaktyczny „Dopóki Masz Wybór". W styczniu 2003 r. założył zespół STO%, z którym współpracuje do dziś. W swoich utworach poruszają problematykę m.in. uzależnień.

Muzyk, poza grą w zespole, występuje w całej Polsce z programami profilaktycznymi, które są adresowane przede wszystkim do młodzieży szkolnej. Nagiel opowiada o swoich doświadczeniach, problemach i sile woli w walce z uzależnieniem. Skupia się także na przemocy wśród młodych ludzi, ale również na wszelkich niebezpieczeństwach, takich jak rożnego rodzaju używki.

 

Charytatywny koncert Piotra Nagiela

  • 16 grudnia 2016 r.
  • godz. 18.00
  • sala widowiskowa Kartuskiego Centrum Kultury
  • ul. Klasztorna 1


Plakt charytatywnego koncertu Piotra Nagiela w Kartuzach

 

view szablon artykułu