Aktualności

Europejski program stażowy dla nauczycieli

$image_alt

Jakość edukacji i modernizacja szkolnictwa zawodowego to jedno z większych wyzwań zapisanych w Strategii Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020. W ramach rocznego planu realizacji Regionalnego Programu Strategicznego Aktywni Pomorzanie na rok 2014 w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Gdańsku przygotowana została informację o dostępnym międzynarodowym programie stażowym z zakresu nowoczesnych form poradnictwa zawodowego dla nauczycieli.

Jednocześnie pragniemy zwrócić uwagę, iż w Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku powstał punkt konsultacyjny programu Erasmus+. Informacja o nim znajduje się na stronie CEN.10 października 2014 r. w godzinach od 9.00 do 17.00 w siedzibie CEN w Gdańsku, przy al. Gen. Hallera 14, (s. 318) odbędzie się spotkanie, na którym będzie możliwość otrzymania opracowanego w PBW w Gdańsku materiału w formie drukowanej.

Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną informacją, a także do skorzystania z programu, oferującego Państwu różnorodne możliwości współpracy i wymiany doświadczeń.

Do pobrania

Fot. ©Depositphotos jukai5

Opr. BK

 

view szablon artykułu