Aktualności

Zumba z charytatywnym przesłaniem

Tłum tańczy zumbę
Fot. materiały prasowe organizatora

Taneczna zabawa z charytatywnym przesłaniem – tak zapowiada się IV edycja maratonu zumby, który odbędzie się w Gdańsku, w niedzielę, 11 grudnia 2016 r. Spotkanie poprowadzą licencjonowani instruktorzy zumby – Anna Cegłowska, Misia Mrozińska, Bartek Maciejewicz, Agnieszka Piotrowicz, Oktawian Zagórski, Monika Tran Van, Ola Kloska i Dorota Sumiła. Biletem wstępu będzie dobrowolny datek do puszki na leczenie chorej na nowotwór kobiety.

 

Celem odbywającej się w niedzielę, 11 grudnia akcji jest wsparcie chorującej na glejaka karateczki i młodej mamy, Beaty Welfle. Dobrowolny datek wrzucony do puszki zostanie przekazany na leczenie chorej na nowotwór kobiety.

Zumba to wyjątkowe połączenie tańca i fitnessu. Choreografia zumby łączy elementy hip-hopu, samby, salsy, merengue, mambo, sztuki walki oraz elementy Bollywood i tańca brzucha. Wykorzystywane są także elementy treningu siłowego. Zumbę można tańczyć z hantlami, można wykonywać dynamiczne ruchy w rytm muzyki używając krzeseł, wreszcie – tańczyć w wodzie.

Każde zajęcia zumby to świetna zabawa i setki spalonych kalorii. Proste kroki może powtórzyć każdy, a zamiast oddawać się monotonnym ćwiczeniom, można pobawić się przy energetycznej muzyce jak na imprezie. Zumba kształtuje naszą sylwetkę, dba o kondycję i wprawia w dobry nastrój.
 

IV Gdański Zumbathon

  • 11 grudnia 2016 r., niedziela, godz. 16.00-19.00
  • hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • ul. Kołobrzeska 63
  • Gdańsk

Zobacz: Facebook

IV gdański zumbathon_baner

 

 

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości

Aktualności