Aktualności

Zostań przewodnikiem po stoczni

$image_alt
Stocznia Gdańska. Fot. ©Depositphotos/Nightman1965

Stowarzyszenie Arteria i Instytut Kultury Miejskiej zapraszają 20 marca 2015 r. do sieni IKM w Gdańsku na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne dla osób pragnących być przewodnikami po dawnej Stoczni Gdańskiej w ramach projektu „Stocznia jest kobietą – projekt seniorek i seniorów". Organizatorki przedstawią informacje o projekcie oraz szczegóły dotyczące zajęć na kursie i oprowadzania po terenach postoczniowych.

W ramach projektu osoby pragnące zostać przewodnikami wezmą udział w warsztatach przewodnickich na temat Stoczni, obsługi tabletów i historii kobiet. Oprowadzanie odbywać się będzie w okresie wakacyjnym, od czerwca do września. Szczególnie zapraszamy seniorki, seniorów, osoby związane ze Stocznią Gdańską – mówi Anna Miler ze Stowarzyszenia Arteria.

Podczas spotkania będzie miał miejsce wykładu wprowadzający do oprowadzania po Stoczni Gdańskiej, który wygłosi Anna Perz – absolwentka architektury i urbanistyki na Politechnice Gdańskiej oraz historii sztuki na Uniwersytecie Gdańskim, licencjonowana przewodniczka po Gdańsku, Sopocie i Gdyni od 2003 r., od 2008 r. prowadząca wykłady z zakresu historii architektury Trójmiasta na kursach przewodników turystycznych oraz historii sztuki na kursach pilotów wycieczek, od 2009 r. zasiadająca w komisjach egzaminacyjnych na przewodnika miejskiego.

⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒

Spotkanie informacyjno-rekrutacyjne dla osób pragnących być przewodnikami po dawnej Stoczni Gdańskiej w ramach projektu „Stocznia jest kobietą – projekt seniorek i seniorów"
20 marca 2015 r., piątek, godz. 17.00-19.00
Instytut Kultury Miejskiej, sień
Długi Targ 39/40
Gdańsk

Wstęp – wolny

Uczestnictwo należy potwierdzić e-mailowo:

Więcej o projekcie „Stocznia jest kobietą – projekt seniorek i seniorów":

Opr. BMG

 

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości