Aktualności

Zostań partnerem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

Stuzłotowe banknoty wysypują się z worka
Fot. ©Depositphotos/kuligssen

Agencja Rozwoju Pomorza zaprasza organizacje, instytucje i firmy do współpracy w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, który odbędzie się w dniach 14-20 listopada 2016 r. To ogólnoświatowa inicjatywa, która ma na celu wspieranie postaw przedsiębiorczych. W tym samym czasie, na całym świecie odbywają się tysiące spotkań i wydarzeń.

Status Partnera Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości można otrzymać, organizując co najmniej jedno wydarzenie związane z tematyką przedsiębiorczości lub rynku pracy. Katalog wydarzeń możliwych do realizacji jest bardzo szeroki i obejmuje np. spotkania z przedsiębiorcami, szkolenia, seminaria, warsztaty, wykłady z zakresu przedsiębiorczości, konferencje, jak również dni otwarte, gry, konkursy, wystawy, przedstawienia, lekcje oraz wiele innych aktywności. 

Jak zostać Partnerem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na Pomorzu:

  • Zorganizuj wydarzenie, którego celem będzie promocja przedsiębiorczości w swoim regionie.
  • Zarejestruj się na ogólnopolskiej stronie: Tydzień Przedsiębiorczości i dodaj zaplanowane wydarzenie.
  • Prześlij do regionalnego koordynatora – Agencji Rozwoju Pomorza SA – szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia oraz logotyp swojej organizacji. Logo i szczegółowy program zostaną zamieszczone na stronie internetowej Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na Pomorzu i na profilu wydarzenia na wydarzenia na Facebooku.

Informacje o odbywających się w województwie pomorskim wydarzeniach, organizowanych w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, zamieszczone są na ogólnopolskiej stronie internetowej Tydzień Przedsiebiorczości, a także na stronie koordynatora regionalnego Agencja Rozwoju Pomorza  oraz profilu Facebook.

 

view szablon artykułu