Aktualności

Zimowa nuda w Kwidzynie

$image_alt
Fot. mat. prasowe

Scena Lalkowa im. Jana Wilkowskiego w Kwidzynie zaprasza podczas ferii 2015 młodzież na warsztaty teatralne. Uczestnicy, nie używając słów spróbują za pomocą wyobraźni, ruchu i gestu ogrywać przestrzeń sceniczną. Natomiast międzypokoleniowy Klub PatrzWork zaprasza ciekawych świata i ludzi, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności, lubią kreatywne zajęcia, lub szukają miejsca do spędzenia czasu w miłej, swobodnej atmosferze przy kawie i herbacie.

Warsztaty teatralne – pantomima

Nie używając słów uczestnicy spróbują za pomocą wyobraźni, ruchu i gestu ogrywać przestrzeń sceniczną. Stworzą krótkie scenki dramatyczne i komediowe. Nauczą się, w jaki sposób można wyzwolić się z kompleksów. Uzdrowią sprawność ciała i dadzą mu podstawy prawidłowej pracy. Poznają pracę mimiką twarzy. Przekroczą granice własnych fizycznych możliwości. Zaakceptują siebie.

Warsztaty pantomimy to 30 godzin spotkań wokół teatru bez słów, opartego na ruchu i geście. Warsztaty dedykowane są młodzieży 14+, a poprowadzi je wybitny aktor – mim Tomasz Madej.

Warsztaty pantomimy
2-13 lutego 2015 r., godz. 12.30-15.30
Czarna Sala
ul. Słowiańska 13
82-500 Kwidzyn

Wstęp - bezpłatny

Zobacz:

 

Międzypokoleniowy Klub Patrzwork

Jeżeli szukacie sposobów na ciekawe spędzenie wolnego czasu w okresie ferii zimowych, warto zajrzeć do międzypokoleniowego Klubu PatrzWork w Kwidzynie. Jeżeli jesteście ciekawi świata i ludzi, chcecie rozwijać swoje umiejętności, lubicie kreatywne zajęcia lub po prostu szukacie miejsca do spędzenia czasu w miłej, swobodnej atmosferze przy kawie i herbacie, to miejsce jest dla Was.

Klub jest otwarty dla wszystkich chętnych i funkcjonuje na zasadach non profit, za proponowane zajęcia nie są pobierane opłaty. Program tematyczny ferii stanowi punkt odniesienia, zaczepienia. Nie macie pewności czy Was zainteresuje? Przyjdźcie i to sprawdźcie, własne pomysły i inicjatywy są tu mile widziane. Ceniona jest wolność do działania, ale wolność do niedziałania – także.

2-6 lutego, 9-13 lutego 2015 r., godz. 16.00-20.00
Czarna Sala, Klub PatrzWork
ul. Słowiańska 13
Kwidzyn

Wstęp – bezpłatny

Zobacz:

Więcej:

Opr. BMG

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości