Aktualności

Zgłoś prelegenta na TEDx Gdynia 2016

$image_alt
Fot. mat. prasowe TEDx Gdynia

Znasz ciekawe osoby, które swoją praca lub działalnością zmieniają świat na lepsze? Pasjonatów oddanych swojemu zainteresowaniu tak bardzo, że potrafią fascynować i zarażać nim innych? A może Ty jesteś taką osobą? Konferencja TEDx Gdynia poszukuje prelegentów do swojej kolejnej edycji. Pomóż odnaleźć ludzi i idee warte rozprzestrzeniania. Zgłoszenia przyjmowane są do 1 czerwca 2016 r.

TED to międzynarodowa organizacja, która szerzy idee zmieniające świat. Od 25 lat organizuje niezliczone konferencje i spotkania, na które zapraszani są myśliciele, naukowcy, artyści i pasjonaci. W ciągu kilkunastominutowego wystąpienia dzielą się oni swoją wiedzą z całym światem. Nauka, biznes, problemy społeczne, technologie, design, rozrywka – spektrum tematów jest niemal nieograniczone.

Pod szyldem TED, dzięki zaangażowaniu lokalnych społeczności na całym świecie, organizowane są również mniejsze imprezy: TEDx. Jedną z nich jest TEDx Gdynia, odbywająca się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym. W tym roku gdyńska inicjatywa będzie miała swoją piątą edycję. Już teraz trwają przygotowania do listopadowej konferencji i poszukiwania lokalnych inicjatorów zmian, aktywistów, naukowców – ciekawych osobowości z różnych dziedzin. Jeżeli znasz osobę, którą warto zaprosić do udziału w TEDx Gdynia 2016 w charakterze prelegenta – zgłoś ją do 1 czerwca 2016 r. poprzez formularz dostępny na stronie: prelegentedx2016.evenea.pl

Konferencja TEDx Gdynia odbędzie się 17 listopada 2016 r. Wśród ubiegłorocznych prelegentów byli m.in. Elvin Flamingo, Jakub Krzyżak i Mateusz Mach.

Więcej o poprzednich edycjach na stronie TEDx Gdynia.

 

Opr. BMG
 

view szablon artykułu