Aktualności

Zeszyt dla ucznia

$image_alt
Fot. mat. prasowe Zeszytu dla ucznia na Facebooku

W Gdańskim Klubie Biznesu w Villi Uphagena w Gdańsku, 20 sierpnia 2015 r. odbędzie się jubileuszowy X festyn – akcja charytatywna, z której dochód przeznaczony jest na zakup wyprawek szkolnych dla dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin. Głównym punktem festynu będzie licytacja niezwykłych przedmiotów od darczyńców.

Akcja ma już swoją tradycję. Za każdym razem festyny „Zeszyt dla ucznia" pełne są atrakcji i poczęstunków. Tak będzie i tym razem i nie zabraknie licytacji niezwykłych przedmiotów otrzymanych od darczyńców. Biletami wstępu są cegiełki (w cenie 30 zł od osoby dorosłej), które są jednocześnie kuponami biorącymi udział w loterii fantowej. Nagrodami w loterii, podobnie jak w przypadku licytacji, są przedmioty i usługi przekazane przez współpracujących z organizatorami przedsiębiorców, instytucje i osoby prywatne. W razie niepogody cały teren jest zadaszony, a dla zmotoryzowanych organizatorzy przygotowali parking na boisku szkoły Conradinum – wjazd od ul. Piramowicza.

Dotychczas organizatorom udało się zebrać blisko 320 tys. zł, za które zakupiono wyprawki szkolne oraz przekazano dary rzeczowe dla prawie 3,7 tys. dzieci z Trójmiasta i okolic.

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Zeszyt dla ucznia
20 sierpnia 2015 r., czwartek, pocz. o godz. 17.00
Gdański Klub Biznesu, Villa Uphagena
ul. Uphagena 23
Gdańsk-Wrzeszcz

Wstęp – 30 zł osoby dorosłe

Więcej: Zeszyt dla ucznia na Facebooku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

view szablon artykułu

Kultura on-line

 

Archiwum wiadomości