Aktualności

Żeglarskie emocje uchwycone w kadrach

Żaglowce podczas Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta
Fot. mat. praoswe organizatora

Jedyną w swoim rodzaju ekspozycję zdjęć, wykonanych podczas trzeciej edycji Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta, można oglądać od 19 sierpnia do 4 września 2016 r. w gdyńskim Centrum Handlowym Klif. Wystawa to wspaniałe emocje, sportowe zacięcie i zmagania zawodników zatrzymane w kadrze.

Żeglarski Puchar Trójmiasta to jedno z najbardziej emocjonujących wydarzeń na północy. Ten wyjątkowy event to połączenie siły i energii trzech gospodarzy – Gdańska, Gdyni i Sopotu, których potencjał decyduje o ogromnym zainteresowaniu nie tylko zawodników, ale i miłośników żeglarstwa.

Odbyły się już trzy edycje Pucharu, a ostatnia z nich zgromadziła na wodzie prawie 100 załóg z całej Polski. Regatowe emocje można przeżyć jeszcze raz. Piękne jednostki, duch sportowej rywalizacji oraz zmienne oblicze Zatoki Gdańskiej zostały uchwycone na wyjątkowych zdjęciach, które podziwiać można w ramach jedynej w swoim rodzaju wystawy. Fotografie są eksponowane na pierwszym piętrze Centrum Handlowego Klif. Kadry z Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta są prezentowane w formacie B1 (70,7 cm x 100 cm), a ich autorami są fotograficy: Robert Hajduk, Jacek Balk i Rafał Baranowski.

 

Zdjęcia z Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta w Klifie

  • 19 sierpnia–4 września 2016 r.
  • Centrum Handlowe Klif Gdynia
  • al. Zwycięstwa 256
  • Gdynia

 

view szablon artykułu

Kultura on-line

 

 

Archiwum wiadomości