Aktualności

Zabierz swoją pociechę do Minionkowej krainy

$image_alt
Fot. materiały prasowe

Spotkanie swojego ulubionego superbohatera to jedno z najczęstszych życzeń, które dzieci mają przy okazji swojego święta. Taka okazja nadarzy się w gdyńskim Klifie, który 31 maja 2015 r. zamieni się w minionkowy świat!

Nie masz pomysłu, jak zorganizować Dzień Dziecka, a chcesz zrobić swojej pociesze wyjątkową niespodziankę? Zabierz ją do krainy zwariowanych Minionków. W strefie Fun Spot dzieci będą mogły miło spędzić czas korzystając z rozwijających gier zręcznościowych oraz szaleć w minionkowym basenie z piłeczkami. Nie lada atrakcją będzie także multimedialna przestrzeń, zaaranżowana według przebojowej gry „Minion Rush".

Nie zabraknie również konkursów – do wygrania będą minionkowe supernagrody oraz spotkania z samymi bohaterami kreskówki! Począwszy od godz. 11.30 aż do zakończenia zabawy, co godzinę odbywać się będą 15-minutowe lekcje minionkowego tańca, doskonale łączące naukę z elementami zabawy. Dzieci i ich ulubione postacie pod okiem profesjonalnego choreografa przeniosą się w świat przeboju „Happy", będącego hitem z pierwszej części filmu. Finałem będzie wspólne wykonanie synchronicznego, minionkowego tańca szczęścia.

Od godz. 11.00, w sześćdziesięciominutowych odstępach, Minionki będą podbijać świat! Wszystko za sprawą edukacyjnej strefy, w której maluchy będą rozwiązywać zagadki geograficzne, poznawać nowe kultury i minionkowe zasady bezpiecznego podróżowania.

Minionki w podróży - plakatDo dyspozycji dzieci będą także profesjonalni makijażyści, którzy pomogą im przeistoczyć się w ich ukochanych bohaterów. Efekty uwiecznić będzie można na pamiątkowych zdjęciach z Minionkami, które wykonywane będą przed wejściem do Centrum, przy minionkowym trucku.

 

Minionki w podróży
—————————————————

  • 31 maja 2015 r.
  • od godz. 11.00
  • Klif Centrum Handlowe
  • Gdynia, al. Zwycięstwa 256

 

Oprac. AK

view szablon artykułu

Kultura on-line

 

Archiwum wiadomości

Aktualności