Aktualności

Wystawy, drift i… Motoserce, czyli Targi Motoryzacyjne 3TM

Hala wystawowa na Targach Motoryzacyjnych 3TM
Hala wystawowa na Targach Motoryzacyjnych 3TM. Fot. Tomasz Sztobryn, źródło: 3tm.com.pl

Wielkie i wyczekiwane wydarzenie motoryzacyjne na Pomorzu odbędzie się w dniach 24-25 września 2016 r. VIII edycja Targów Motoryzacyjnych 3TM łączy swoje siły z Drift Masters Grand Prix – najważniejszą ligą driftingową w Polsce i Europie. Impreza, której patronuje Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego, odbędzie się w tym roku w gdańskim AmberExpo.

Tegoroczne targi 3TM będą dwukrotnie większe od poprzednich edycji, które odbywały się w hali Ergo Arena. Obec­na powierzchnia ekspozycyjna to ponad 12 tys. metrów kwadratowych w halach i ponad 4 tys. metrów kwadratowych obejmujących tereny, gdzie odbywać się będą imprezy towarzyszące – Drift Masters Grand Prix – Runda 9 i 10, finał ogólno­polskiej akcji Motoserce, a także zloty motocyklowe oraz wiele innych atrakcji.

Po dwóch latach przerwy Drift Masters Grand Prix wraca do pięknego Gdańska. To właśnie tutaj dwa lata temu odbyły się pierwsze zawody z cyklu Drift Masters Grand Prix. Końcówka sezonu oznacza wielkie emocje w walce o tytuł najlepszego driftera w 2016 r. O zwycięstwo podczas weekendu z pewnością powalczy gdańszczanin Piter Kozłowski, który rywalizuje w swoim złotym BMW M1 z silnikiem doładowanym kompresorem o mocy ponad 700KM. W zawodach nie zabraknie najlepszych zawodników z Polski i Europy. Emocje gwarantowane.

VIII edycja Targów Motoryzacyjnych 3TM będzie zdecydowanie różnić się od dotychczasowych edycji imprezy. Nie tylko ze względu na wielkość przedsięwzięcia, ale również na dalszy rozwój elementu spotkania biznesowego. Duże zainteresowanie potencjalnych klientów detalicznych oraz sugestie wystawców wskazują na potrzebę kontynuacji rozszerzonej formuły imprezy o dodatkowy dzień – Dzień dla Flot i Przedsiębiorców.

Zatem 23 września będzie miał profesjonalną formułę półotwartą dla publiczności. Stworzy to szansę na prezentację stoisk i oferty dla: klientów flotowych, wybranych klientów VIP, dziennikarzy oraz władz lokalnych i samorządowych. Jednocześnie wystawcy i klienci branżowi będą mieli możliwość uczestniczenia w konferencjach dotyczących zarządzania flotą, bieżącymi zmianami w prawie związanymi z branżą motoryzacyjną oraz prezentacji nowości branżowych. Rejestracja uczestników po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego na stronie Targów Motoryzacyjnych 3TM.

Jak co roku, wraz z klubem motocyklowym Lotor, organizatorzy w czasie Targów 3TM przeprowadzają finał ogólnopolskiej akcji Motoserce. Na targi zawita Krwiobus – mobilny punkt pobierania krwi. W autobusie goście będą mogli oddać krew i za darmo wejść na Targi 3TM.

 

VIII Targi Motoryzacyjne 3TM & Drift Masters Grand Prix – Runda 9 i 10  

Więcej informacji na stronach internetowych:

Targi Motoryzacyjne 3TM
Drift Masters Grand Prix
Targi.Motoryzacyjne 3TM na Facebooku

 

Plakat VIII Targów Motoryzacyjnych 3TM & Drift Masters Grand Prix

view szablon artykułu