Aktualności

Wszystko przez judasza

$image_alt

Do czego służy mały otwór w drzwiach? Czy tylko do sprawdzenia kto znajduje się za drzwiami? A może do podglądania innych? Sztukę Andrzeja Ballo, w reżyserii Piotra Szwedesa, „Wszystko przez judasza" będzie można obejrzeć w kinie Remus w Kościerzynie, 17 kwietnia 2015 r., o godz. 17.30.

Przedstawienie opowiada perypetie dwóch małżeńskich par mieszkających na tym samym piętrze. Piotr, Ada, Karol i Hanna – postacie ciekawie zarysowane i niebanalne w sieci dziwnych, wręcz nieoczekiwanych sekwencji i powiązań. Anatomia wścibstwa, zazdrości, zdrady i chciwości. Matematyka perfidii, pomysłowości, hipokryzji i egoizmu. Świat naukowców kontra świat artystów. Komedia z filozoficznym przesłaniem traktująca o ludzkich słabościach, niezależnych w tym wypadku od intelektu i zdolności człowieka z zabawnymi i błyskotliwymi dialogami. To przedstawienie o bezsilności i braku odporności na  otaczające ludzi pokusy. Wartka intryga z zaskakującym epilogiem. Jest też Szekspir i Tarantino. I to dosłownie. Po obejrzeniu tej sztuki widz inaczej spojrzy na sąsiadów i być może wymieni drzwi. Konwencja tej sztuki to kryminał – czarny jak humor.

Obsada: (wymiennie)  Katarzyna Cichopek, Joanna Kurowska, Magda Wójcik, Anna Korcz, Katarzyna Jamróz ,  Olga Borys, Alicja Kwiatkowska, Karol Strasburger, Jacek Fedorowicz, Maciej Damięcki, Piotr Szwedes, Artur Dziurman.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Wszystko przez Judasza

  • 17 kwietnia 2015 r. , piątek, godz. 17.30
  • Kino Remus
  • ul. 3 maja 9
  • Kościerzyna
  • Bilety na spektakl w cenie 80 zł 

Opr. DK

view szablon artykułu

Kultura on-line

 

Archiwum wiadomości

Aktualności