Aktualności

Wszyscy blogerzy spotykają się w Gdyni

$image_alt
Fot. ©Depositphotoslilia

W dniach 25-26 lipca, Gdynia już po raz trzeci będzie gościć największe gwiazdy polskiej blogosfery. W trzeciej edycji festiwalu See Bloggers weźmie udział rekordowa liczba uczestników – 600 blogerów i vlogerów, 60 prelegentów oraz ponad 300 reprezentantów największych marek współpracujących z blogosferą.

Wśród prelegentów znajdą się największe osobowości z branży, m.in. JasonHunt (kiedyś Kominek), CyberMarian, Fashionelka, Jessica Mercedes czy też Marlena Wróblewska, autorka jednego z najbardziej popularnych blogów parentingowych – Makóweczki.

Celem festiwalu jest edukacja biznesowa blogerów w zakresie profesjonalnego prowadzenia kanału mediowego i umiejętnego łączenia pasji ze współpracą z rynkiem reklamowym. See Bloggers to największy festiwal blogerski w Polsce, obowiązkowy punkt w kalendarzu każdego blogera.

Uczestnicy wydarzenia, które odbędzie się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia, będą mieli dostęp do 7 stref tematycznych dopasowanych do kategorii blogów: edukacja ogólna, youtube/tech, cooking, parenting, fashion&beauty, travel&photo, active. A to wszystko w otoczeniu największych marek, takich jak: Orange, Siemens, Grants, Olympus, Acer, Ice Watch, Netto, PKP IC, Zalando czy P&G. Oprócz ważnej roli sponsorów, przygotują one wiele atrakcji i podzielą się praktyczną wiedzą podczas prelekcji.

O trzeciej edycji festiwalu See Bloggers wie już ponad 7 mln Polaków. Ostatnim razem pozytywne wpisy w mediach społecznościowych i blogach na temat wydarzenia trafiły do ponad 2 mln czytelników.

Więcej informacji na stronie festiwalu i Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego

Oprac. BK

view szablon artykułu

Kultura on-line

 

Archiwum wiadomości

Aktualności