Aktualności

Wiosło znów idzie w ruch

$image_alt
Grupa Ad Hoc. Fot. Bartek Cieniawa

Trzy dni teatrów improwizacji z całego kraju! Komediowa rozrywka na najwyższym poziomie! IV edycja Festiwalu Impro „Podaj Wiosło" odbędzie się w dniach 10-12 kwietnia 2015 r. Na scenie zobaczyć będzie można zestaw grup improwizacyjnych naprawdę imponujący.

Organizatorzy tak zapraszają na imprezę: „Planujcie czas tak, aby w drugi weekend kwietnia móc uczestniczyć w tym cudownym święcie. Bierzcie dziewczyny, chłopaków, żony, mężów, kochanków, rodziców, dziadków, znajomych, obcych z ulicy, czy panią z dziekanatu, bo naprawdę warto".

Jak zwykle swoją obecnością festiwal zaszczycą herosi polskiej sceny impro, giganci sztuki teatralnej, mistrzowie wychodzenia z ciężkich opresji, a przede wszystkim ludzie, którzy uwielbiają dobrą zabawę.

Grupa Improskład. Fot. Wojtek Rojek
Improskład
Fot. Wojtek Rojek

W tym roku na scenie pojawią się m.in.: Ad Hoc (Kraków), Improkracja (Wrocław), Impy (Warszawa), Siedem Razy Jeden (Zielona Góra) oraz dwie trójmiejskie grupy Histeria i Improskład. Poza weteranami będzie można obejrzeć również zmagania świeżej krwi na ImproIgrzyskach. Nie zabraknie również improniespodzianek. A to wszystko będzie się działo w towarzystwie cudownej, gdańskiej publiczności, którą improwizatorzy uwielbiają.

IV Gdański Festiwal Impro „Podaj Wiosło ———————————————————————

  • 10-12 kwietnia 2015 r.
  • Teatr Miniatura (ul. Grunwaldzka 16)
  • Ratusz Staromiejski, Nadbałtyckie Centrum Kultury (ul. Korzenna 33/35)
  • Klub muzyczny Dobry Wieczór (ul. Słowackiego 4)

Zobacz:

Oprac. AK

view szablon artykułu

Kultura on-line

 

Archiwum wiadomości