Aktualności

Wiosenne Targi Ogrodnicze w Starym Polu

$image_alt
Fot. mat. prasowe PODR

Wiosna to najlepsza pora na urządzanie i upiększanie ogrodów. Z myślą o tym, już po raz szósty, 25 i 26 kwietnia 2015 r. w Starym Polu koło Malborka odbędą się Wiosenne Targi Ogrodnicze. Odwiedzający będą mogli m.in. nabyć sadzonki i nasiona roślin ozdobnych, warzywnych i owocowych oraz zasięgnąć porad specjalistów. Targom towarzyszy wystawa gołębi, drobiu ozdobnego i królików.

Na targach zaprezentują się firmy z branży ogrodniczej, oferujące m.in.: materiał szkółkarski owocowy i ozdobny, kwiaty, krzewy, rośliny rabatowe, cebulowe oraz nasiona i rozsadę warzyw. Nie zabraknie stoisk z architekturą ogrodową, narzędziami i sprzętem do produkcji ogrodniczej, a także wyposażeniem i aranżacją ogrodów. Nie zabraknie też producentów i dystrybutorów z branż związanych z ekologią i ochroną środowiska, odnawialnymi źródłami energii, systemami grzewczymi i pszczelarstwem. Obecne będą też firmy budowlane, motoryzacyjne, a także oferujące nawozy i środki ochrony roślin, obsługujące rolnictwo, w tym doradztwo rolnicze, ubezpieczeniowe, kredytowe i inne.

Jak co roku, targom towarzyszy wystawa wyrobów rzemiosła artystycznego, produktów regionalnych i tradycyjnych.

Będzie też można obejrzeć wystawę gołębi, drobiu ozdobnego i królików, dokonać zakupów w bloku handlowym, w którym można znaleźć prawie wszystko, skorzystać z oferty gastronomii, przetwórstwa rolno-spożywczego i wesołego miasteczka.

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

VI Wiosenne Targi Ogrodnicze
25-26 kwietnia 2015 r., sobota-niedziela, godz. 10.00-17.00
Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku, Oddział w Starym Polu
ul. Marynarki Wojennej 21
82-220 Stare Pole koło Malborka

Więcej:

 

Opr. BMG

 

 

view szablon artykułu