Aktualności

Więcej możliwości dla pływaków w Gdańsku

Ludzie na basenie
Fot. materiały prasowe organizatora

Miejski Ośrodek Sport i Rekreacji w Gdańsku zmienił zasady korzystania z basenu na Chełmie. Oprócz biletów jednorazowych lub karnetów wprowadził rozliczenie w systemie aquaparkowym. Stadion Lekkoatletyczny i Rugby został także udostępniony amatorom uprawiania sportu.

 

Bilet aquaparkowy normalny obowiązuje w soboty i niedziele, w godz. 7.00-22.00. Koszt wejścia to 18 zł za godzinę, zaś każda kolejna rozpoczęta minuta kosztuje 0,30 zł. W przypadku biletów ulgowych cena kształtuje się na poziomie 12,50 zł za godzinę oraz 0,30 zł za każdą kolejną rozpoczętą minutę.

Nowy cennik pływalni przewiduje również szczególną ulgę dla weteranów polskich formacji, służących ojczyźnie podczas odbywania misji poza jej granicami. Skorzystają oni z możliwości zakupu biletu ulgowego na warunkach równych emerytom, rencistom, studentom czy uczniom.

– Zmiana ta dostosowuje ofertę pływalni do zapotrzebowania mieszkańców. Wierzę, że spotka się z dużym zainteresowaniem osób chcących nauczyć się pływać lub doskonalić swoje umiejętności, bez ograniczeń czasowych. Zachęcamy gdańszczan do różnego rodzaju aktywności. Pływanie jest jednym z najważniejszych punktów naszej bogatej oferty – mówi Leszek Paszkowski, dyrektor MOSiR.

Od wielu lat, w okresie ferii zimowych dzieci i młodzież (do 16. roku życia) spędzające zimowe wakacje w mieście miały możliwość skorzystania z pływalni za symboliczną złotówkę. Tak będzie również podczas przyszłorocznych ferii. Dodatkową ofertę na ten okres MOSiR kieruje do rodzin. Bilet rodzinny obowiązujący w czasie przerwy zimowej w określonych godzinach kosztuje zaledwie 5 zł od osoby (min. jedno dziecko do 16. roku życia oraz maksymalnie 2 opiekunów). Dzieci do lat 4, pozostające pod opieką osoby dorosłej, korzystają z pływalni bezpłatnie.

Dodatkowo MOSiR zaktualizował cennik nowo powstałego Gdańskiego Stadionu Lekkoatletycznego i Rugby znajdującego się przy al. Grunwaldzkiej 244. Z obiektu, oprócz szkół, klubów i związków sportowych, będą mogły korzystać osoby indywidualne. Jednorazowe wejście na bieżnię będzie kosztowało 5 zł za godzinę treningu. Będzie można wykupić również karnet 30-dniowy bez limitu wejść za kwotę 100 zł.

Cennik.

  • pływalnia, ul. Chałubińskiego 13
  • Stadion Lekkoatletyczny i Rugby, ul. Grunwaldzka 244

  • Gdańsk

Zobacz: Miejski Ośrodek Sport i Rekreacji w Gdańsku

 

 

 

 

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości