Aktualności

Wakacyjne staże czekają

$image_alt
Fot. mat. prasowe PG

Rozpoczyna się drugi etap projektu Wakacyjny Staż 2015. W tym roku 84 fundatorów staży przygotowało w swoich firmach 377 miejsc stażowych, czyli aż o 60 więcej niż w ubiegłej edycji. Nabór rozpoczął się 13 kwietnia i potrwa do 12 maja 2015 r.

Jak w latach ubiegłych, również i w tym roku przekrój oferowanych stanowisk jest bardzo szeroki. Staże oferują firmy z branży informatycznej, stoczniowej, reklamowej, telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej, kancelarie prawne, banki, hotele,  firmy deweloperskie, Urząd Miejski w Gdańsku, media i wiele innych.

Na staż mogą zgłaszać się studenci i absolwenci uczelni wyższych, którzy ukończyli studia nie później niż 2 lata przed zgłoszeniem.

Staże w ramach akcji trwają minimum miesiąc – od lipca do końca września. Ich termin ustala się indywidualnie z fundatorem stażu. Wynagrodzenie za miesiąc pracy wynosi min. 1,1 tys. zł brutto.

Akcja Wakacyjny Staż organizowana jest w Gdańsku po raz 13. Poprzez staże i praktyki miasto wspólnie z przedsiębiorcami pomaga studentom i absolwentom wyższych uczelni w zdobyciu nowych umiejętności oraz ułatwia im wejście na rynek pracy.

Zobacz:

Zgłoszenia należy składać on-line do 12 maja 2015 r. do godz. 23:59 na stronie

 

Opr. BMG

view szablon artykułu

Odwiedź te strony

Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku

EURES Polska   Sieć Europejskich Ofert Pracy

Centralna Baza Ofert Pracy

Kursy i szkolenia EFS

Szkolenia dla osób bezrobotnych

Fundusze europejskie

Wortal Publicznych Służb Zatrudnienia  ogłoszenia, wyszukiwarka urzędów pracy, jak starać się o dofinasowanie szkoleń, studiów, jak założyć własną działalność gospodarczą i wnioskować o wsparcie z UE, porady prawne

Instytut Miasta  firma doradcza i szkoleniowa, realizująca programy rozwojowe dla kobiet, prowadząca w Trójmieście warsztaty otwarte i sesje coachingowe

Fundacja Centrum Promocji Kobiet  testy oraz bezpłatne szkolenia internetowe

19 524   nr tel. Zielonej Linii – oferty pracy, szkolenia i wsparcie urzędów pracy, informacje o dofinasowaniu, zakładaniu własnej działalności gospodarczej