Aktualności

W Żukowie i Kolbudach kopią... ale piłkę!

Kaszubskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej w Żukowie Młodzi piłkarze na pomorskich boiskach
Fot. Kaszubskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej w Żukowie

Kuźnie młodych talentów – tak krótko można nazwać mniejsze i większe boiska piłkarskie na terenie całego Pomorskiego. To właśnie na nich przyszłe gwiazdy szlifują swoje talenty. W Żukowie i Kolbudach, 15 i 21 sierpnia 2016 r. będzie można podziwiać ich umiejętności podczas dwóch kolejnych turniejów Regioligi, czyli zmagań piłkarskich dla dzieci i młodzieży.

 

W trzech rozegranych do tej poru zawodach wzięło udział przeszło 60 drużyn z województwa pomorskiego. Każdy młody piłkarz otrzymuje na każdym turnieju przepiękny  medal.  Na wszystkie drużyny organizatorzy przygotowują pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Każdy także może liczyć na  poczęstunek. Spotkania prowadzą  sędziowie Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Organizatorem Ligi jest Kaszubskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej z Żukowa (email: biuro.regioliga@op.pl). Więcej informacji na oficjalna stronie Regioligi.

Regioliga składa się z 8 niezależnych turniejów rozgrywanych zgodnie z grafikiem na terenie 3 powiatów: gdańskiego, kartuskiego i wejherowskiego. Liga przeprowadzona jest w 4 kategoriach wiekowych: 2002-03, 2004-05, 2006-07, 2008-09.

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości