Aktualności

Targi Pracy Career Expo w Gdańsku

$image_alt
Fot. ©Depositphotos/gemenacom

Career Expo, jedno z najważniejszych wydarzeń rekrutacyjnych w Polsce, po raz pierwszy odbędzie się w Trójmieście. W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo, 10 marca 2015 r. dziesiątki firm będą prowadzić rekrutacje. Nie zabraknie też licznych szkoleń podnoszących kwalifikacje.

Targi pracy Career Expo, współorganizowane z GazetaPraca.pl, to najskuteczniejsze wydarzenie rekrutacyjne w Polsce, które odbywa się dwa razy do roku – wiosną i jesienią – w 7 największych miastach kraju. Bierze w nich udział od kilkudziesięciu do ponad 100 firm, głównie z sektorów: inżynierii, IT, finansów, sprzedaży, BPO/SSC, FMCG, marketingu, logistyki, konsultingu i obsługi klienta. Targi skierowane są przede wszystkim do absolwentów i specjalistów, ale i studenci znajdą ciekawe oferty. Career Expo zbudowane jest wokół tzw. stref, w których każdy odwiedzający może znaleźć odpowiadającą mu wiedzę lub aktywności.

Strefa szkoleń
Każdym targom towarzyszy od kilkunastu do ponad 20 szkoleń podnoszących kompetencje uczestników w różnych dziedzinach. Pełna lista szkoleń wraz opisem oraz możliwość zapisu znajdują się tutaj. 

Strefa wystawców
Podczas spotkania odwiedzający przez cały dzień mają dostęp do rekruterów firm, którzy chętnie przedstawią specyfikę pracy w interesującym kandydata segmencie oraz drogę aplikowania na poszczególne stanowiska. Lista wystawców oraz ich opis znajdują się tutaj

Strefa szybkiej rekrutacji
Niepodważalną wartością targów pracy Career Expo jest możliwość błyskawicznej rekrutacji na dane stanowisko. Każdy wystawca, który oferuje taką możliwość, jest oznaczony specjalnym emblematem. Ci rozmówcy, którzy spełnią podstawowe wymagania danej firmy, zostają zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną w wyodrębnionej części targów, której wynik może skutkować bezpośrednim zatrudnieniem kandydata.

Strefa rozwoju
Do dyspozycji odwiedzających pozostają eksperci i doradcy z zakresu zarządzania karierą, profesjonalnego wizerunku w social media, tworzenia dokumentów aplikacyjnych oraz kompetencji zawodowych.

Strefa merytoryki
Przez cały czas imprezy na ogólnodostępnej scenie będą się odbywać inspirujące prelekcje i debaty z najbardziej uznanymi autorytetami z zakresu rekrutacji i rynku pracy, a także z prezesami firm. Opisy debat oraz sylwetki prelegentów znajdują się tutaj.

⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒

Targi Pracy Career Expo
10 marca 2015 r., wtorek, godz. 11.00-19.00
Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo
ul. Żaglowa 11
Gdańsk

Konieczna jest wcześniejsza rejestracja na stronie Career Expo i pobranie bezpłatnego biletu wstępu. Załóż konto na Career Expo i weź udział w skutecznej rekrutacji. Można też dołączyć do wydarzenia na Career Expo na Facebooku.

 

 

view szablon artykułu

Odwiedź te strony

Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku

EURES Polska   Sieć Europejskich Ofert Pracy

Centralna Baza Ofert Pracy

Kursy i szkolenia EFS

Szkolenia dla osób bezrobotnych

Fundusze europejskie

Wortal Publicznych Służb Zatrudnienia  ogłoszenia, wyszukiwarka urzędów pracy, jak starać się o dofinasowanie szkoleń, studiów, jak założyć własną działalność gospodarczą i wnioskować o wsparcie z UE, porady prawne

Instytut Miasta  firma doradcza i szkoleniowa, realizująca programy rozwojowe dla kobiet, prowadząca w Trójmieście warsztaty otwarte i sesje coachingowe

Fundacja Centrum Promocji Kobiet  testy oraz bezpłatne szkolenia internetowe

19 524   nr tel. Zielonej Linii – oferty pracy, szkolenia i wsparcie urzędów pracy, informacje o dofinasowaniu, zakładaniu własnej działalności gospodarczej