Aktualności

To będzie trudny rok szkolny. Marszałek Struk: Musimy zadbać o to, żeby reforma oświaty nie odbiła się negatywnie na uczniach

Marszałek Mieczysław Struk z dziećmi
Marszałek Mieczysław Struk z dziećmi. Fot. Sławomir Lewandowski

W liście do nauczycieli i uczniów pomorskich szkół z okazji nowego roku szkolnego marszałek podkreślił, że wprowadzane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej zmiany w oświacie wymagają jeszcze większej współpracy ponad politycznymi podziałami i branżowymi interesami.

 

– Mając świadomość, jak ważną rolę w procesie budowania jakości edukacji pełnią pracownicy oświaty, chciałbym z okazji rozpoczęcia, jakże trudnego dla nas wszystkich, roku szkolnego złożyć nauczycielom, dyrektorom i pracownikom pomorskich szkół, najserdeczniejsze życzenia satysfakcjonującej pracy, wytrwałości, wyrozumiałości, wzajemnej życzliwości i zaufania – czytamy w liście marszałka województwa pomorskiego Mieczysława Struka z okazji rozpoczecia nowego roku szkolnego. – Wam uczniowe życzę, aby, mimo wszystkich bieżących problemów, nadchodzące miesiące były nie tylko czasem wytężonej pracy, ale niosły ze sobą także wiele radości i zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań i pasji.

 

List marszałka województwa pomorskiego do pracowników i uczniów pomorskich szkół: 

 

 

 

view szablon artykułu