Aktualności

Teraz Serce!

$image_alt
Fot. ©Depositphotos/tsalko

W Porcie Rumia, w CH Auchan w Rumi, 23 maja 2015 r. odbędzie się akcja medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia Teraz Serce!. To doskonała okazja do skorzystania z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji.

Podczas 8-godzinnej akcji medycznej będzie można skorzystać z fachowej pomocy w zakresie: badania EKG z opisem oraz interpretacją lekarza specjalisty, badania poziomu cholesterolu, porady dietetyka, pomiaru ciśnienia, obliczenia wskaźnika BMI, określenia czynników ryzyka zawału mięśnia sercowego.

Udział w akcji jest całkowicie bezpłatny i dostępny dla wszystkich, którzy zgłoszą się 23 maja 2015 r. Głównym celem jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do lekarzy specjalistów oraz profilaktyka kardiologiczna.

Akcje są przeprowadzane w najczęściej odwiedzanych punktach miasta, czyli hipermarketach i centrach handlowych. Wybór miejsc, w których odbywają się bezpłatne badania, podyktowany jest przede wszystkim powszechną dostępnością dla odwiedzających oraz możliwością szerszego dotarcia do zainteresowanych.

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Teraz Serce!
23 maja 2015 r., sobota, godz. 10.00-18.00
Port Rumia, CH Auchan
ul. Grunwaldzka 108
Rumia

WięcejTeraz Serce!

Opr. BMG

view szablon artykułu