Aktualności

Targi Rolno-Przemysłowe w Lubaniu

$image_alt
Fot. mat. prasowe PODR na Facebooku

W Lubaniu koło Kościerzyny, 6 i 7 czerwca 2015 r. będą miały miejsce XXIV Targi Rolno-Przemysłowe, którym towarzyszyć będzie Pomorska Wojewódzka Wystawa Zwierząt Hodowlanych. Jest to doroczne święto hodowców, rolników, przetwórców i wszystkich osób pracujących na rzecz rolnictwa.

Około 200 firm zaprezentuje najnowszej generacji nawozy, środki ochrony roślin, ulepszacze glebowe, pasze oraz inne środki żywieniowe dla zwierząt, maszyny i urządzenia rolnicze. Podczas dorocznego spotkania nie zabraknie też stoisk z nowoczesnymi systemami grzewczymi budynków i pomieszczeń oraz materiałami budowlanymi. Targom towarzyszyć będzie bogata oferta ogrodnicza oraz różne akcesoria niezbędne w ogrodach i miejscach wypoczynku.

 Targi Rolno-Przemysłowe w Lubaniu
 Fot. mat. prasowe PODR

Podczas Pomorskiej Wojewódzkiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych prezentowane będą wszystkie gatunki zwierząt gospodarskich:

  • bydło mleczne,
  • bydło mięsne,
  • trzoda chlewna,
  • konie,
  • owce.

Najlepsze pośród nich otrzymają tytuły czempionów i wiceczempionów. W formie pokazu zaprezentowane będą również piękne okazy ptactwa ozdobnego, drobiu i zwierząt futerkowych.

Doroczne spotkanie to okazja do integracji środowiska rolniczego i otaczającego rolnictwo oraz zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w hodowli zwierząt. Uczestnictwo w ocenie zwierząt na ringu będzie doskonałą lekcją poglądową na kierunki doskonalenia hodowli.

⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒

  • XXIV Targi Rolno-Przemysłowe
  • Pomorska Wojewódzka Wystawa Zwierząt Hodowlanych

6-7 czerwca 2015 r. , sobota, niedziela
Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Dział Systemów Produkcji Rolnej, Standardów Jakościowych i Doświadczalnictwa
Lubań koło Kościerzyny
83-422 Nowy Barkoczyn

Więcej: Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

 

 

Opr. BMG

view szablon artykułu