Aktualności

Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości

$image_alt
Fot. ©Depositphotos/karenr

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, Urząd Miasta Gdyni oraz Fundacja Gospodarcza zapraszają na Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości organizowane w ramach Metropolitalnego Forum Wójtów, Burmistrzów, Prezydentów i Starostów Norda. Spotkanie odbędzie się 9 czerwca 2015 r. To znakomita okazja, aby nawiązać bezpośredni kontakt z pracodawcami różnych branż oraz zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy na lokalnym rynku, ofertami pracy za granicą. Prezentowane będą również oferty kształcenia szkół i jednostek szkolących.

Wszystkim osobom, które chcą dowiedzieć się, jak założyć własną firmę, informacji udzielać będą m. in. specjaliści z PUP Gdynia, Fundacji Gospodarczej oraz Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości.

Ponadto w trakcie imprezy do dyspozycji wszystkich osób zainteresowanych będą m. in. specjaliści z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Państwowej Inspekcji Pracy oraz instytucji wspierających aktywizację zawodową osób niepełnosprawnych. Przez cały czas trwania imprezy doradcy zawodowi z PUP Gdynia prowadzić będą konsultacje indywidualne dot. dokumentów aplikacyjnych.

Zaplanowano też cykl wykładów związanych z zakładaniem działalności gospodarczych, poszukiwaniem i podejmowaniem pracy zagranicą, głównie w Holandii, Wielkiej Brytanii. Szczególny nacisk zostanie położony na kwestie bezpieczeństwa i legalności takich wyjazdów.

Ponadto, osoby zainteresowane będą mogły również uczestniczyć w zajęciach warsztatowych dotyczących prawd i mitów podczas rozmów kwalifikacyjnych oraz profesjonalnego wizerunku w poszukiwaniu pracy.

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości
9 czerwca 2015 r., wtorek, godz. 10-14
Hala Gdynia Arena
ul. Kazimierza Górskiego 8
Gdynia

Więcej infiormacji:

Opr. BMG

 

view szablon artykułu

Odwiedź te strony

Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku

EURES Polska   Sieć Europejskich Ofert Pracy

Centralna Baza Ofert Pracy

Kursy i szkolenia EFS

Szkolenia dla osób bezrobotnych

Fundusze europejskie

Wortal Publicznych Służb Zatrudnienia  ogłoszenia, wyszukiwarka urzędów pracy, jak starać się o dofinasowanie szkoleń, studiów, jak założyć własną działalność gospodarczą i wnioskować o wsparcie z UE, porady prawne

Instytut Miasta  firma doradcza i szkoleniowa, realizująca programy rozwojowe dla kobiet, prowadząca w Trójmieście warsztaty otwarte i sesje coachingowe

Fundacja Centrum Promocji Kobiet  testy oraz bezpłatne szkolenia internetowe

19 524   nr tel. Zielonej Linii – oferty pracy, szkolenia i wsparcie urzędów pracy, informacje o dofinasowaniu, zakładaniu własnej działalności gospodarczej