Aktualności

Targi Ogrodnicze Wiosna 2015 w Słupsku

$image_alt
Fot. mat. prasowe PODR

W Słupsku, 11-12 kwietnia 2015 r. będzie można zaopatrzyć się w sadzonki roślin – drzewek i krzewów owocowych i ozdobnych, rozsady warzyw i ziół podczas Targów Ogrodniczych Wiosna 2015. A będzie w czym wybierać, bo zaprezentuje się ponad stu wystawców.

Targi Ogrodnicze odbywają się w Ośrodku Doradztwa Rolniczego już od 1993 roku. Na stoiskach zaprezentuje się ponad 100 wystawców. Najliczniejszą grupę stanowią producenci drzewek owocowych i ozdobnych z różnych zakątków Polski. Nie brakuje też rozsad warzyw i ziół, chętnie kupowanych przez działkowców i właścicieli ogródków przydomowych. Bogatą ofertę przedstawiają firmy zajmujące się wyposażeniem ogrodów – domki ogrodowe, altany oraz meble ogrodowe. Klienci, którzy chcą w swoich ogrodach posiadać oczka wodne, mogą liczyć na fachową poradę, połączoną z zakupami. Nie brakuje bowiem hodowców ryb ozdobnych i producentów sprzętu do zbiorników wodnych.

Tragi Ogrodnicze Wiosenne w Słupsku Targi Ogrodnicze Wiosna
 Fot. mat. prasowe PODR

Cykliczne imprezy podczas targów wiosennych to turniej szachowy i hit targowy, czyli najlepszy produkt oraz najciekawsze stoisko targowe.

Fachowych porad z dziedziny ogrodnictwa udzielają specjaliści oddziału PODR, gdzie można również nabyć fachową literaturę. Podczas targów promują się gminy regionu słupskiego, pokazując swoją działalność kulturalną, sportową, a także tradycyjną kuchnię polską.

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Targi Ogrodnicze Wiosna 2015
11-12 kwietnia 2015 r., sobota-niedziela
Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku
Oddział w Słupsku
ul. Poniatowskiego 4A
76-200 Słupsk

Więcej:

Opr. BMG

 

 

 

 

 

 

view szablon artykułu