Aktualności

Targi Nowy Dom, Nowe Mieszkanie w Gdyni

Odwiedzający Targi Nowy Dom, Nowe Mieszkanie
Fot. mat. prasowe targów na Facebooku

Gdyńską edycję Targów Mieszkaniowych Nowy Dom, Nowe Mieszkanie zaplanowano w dniach 3-4 września 2016 r. w hali Gdynia Arena. Będzie można poznać najnowsze inwestycje mieszkaniowe na terenie Trójmiasta i okolic oraz zasady udzielania kredytów i warunki udziału w programach pomocowych państwa skierowanych do młodych.

 

Własne mieszkanie... o jakim metrażu, pod klucz czy w stanie deweloperskim, a może z rynku wtórnego, na którym piętrze, za gotówkę czy na kredyt? Może w celach inwestycyjnych, a może na wynajem? Z pewnością znalezienie odpowiedzi na te pytania ułatwi bezpośrednia rozmowa z przedstawicielami banków i pośredników kredytowych, deweloperami czy agencjami nieruchomości na wrześniowej edycji targów. Pierwsza po wakacjach edycja Targów Nowy Dom, Nowe Mieszkanie to okazja do zapoznania się z najnowszymi inwestycjami mieszkaniowymi zlokalizowanymi na terenie Trójmiasta i okolic, a także sposobność do uzyskania informacji o aktualnych warunkach kredytowych i programach pomocowych państwa skierowanych do młodych.

Bogatej ofercie rynku pierwotnego towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego, w którym Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami wystawi szeroką ofertę mieszkań, w tym również w programie Mieszkanie dla Młodych, domów, działek budowlanych, apartamentów i rezydencji, lokali usługowych oraz nieruchomości inwestycyjnych. Skupieni w centrum partnerzy i doradcy pomogą zarówno w zakupie, jak i w sprzedaży, najmie, wynajmie lub zamianie każdego typu nieruchomości. Zainteresowani inwestowaniem w nieruchomości będą mogli bezpłatnie skorzystać z porad i konsultacji w zakresie swoich potrzeb i możliwości inwestycyjnych na stoisku SPON.

Targi Mieszkaniowe Murator Expo są niezastąpionym źródłem informacji o rynku mieszkaniowym, oferują kompleksowy przegląd oferty domów i mieszkań – nowych i z drugiej ręki, są także okazją do uzyskania wiedzy o aktualnych warunkach kredytowych. A wiedza ta przyda się bezdyskusyjnie, gdyż w 2017 r. kredytobiorca musi, zgodnie z decyzją KNF, mieć co najmniej 20-proc. wkład własny na kupowane mieszkanie, ale… do końca tego roku jeszcze 15-proc. Warto więc odwiedzić targi, wybrać mieszkanie i rozpocząć procedurę kredytową. Zainteresowani mogą zbadać swoją zdolność kredytową i dowiedzieć się, gdzie i jak otrzymać kredyt szyty na miarę.

Wydarzenie w jednym miejscu i czasie gwarantują dostęp do aktualnej oferty mieszkań i niezbędnej wiedzy potrzebnej przy bezpiecznym zakupie własnego M. Ekspozycję wystawców dopełnia bogaty program edukacyjny i rozbudowane Centrum Porad, w którym goście mogą korzystać z indywidualnych bezpłatnych konsultacji. Na zainteresowanych czekają niezależni eksperci służący radą i pomocą w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum z dziedziny m.in.: prawa, finansów, podatków oraz aranżacji wnętrz i architektury. W trakcie wykładów nie brakuje dużej porcji wiedzy z zakresu finansowania inwestycji: zainteresowani poznają kredyty hipoteczne od kuchni, a także fakty i mity na ich temat, dowiadują się także, od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu. Szczególnej uwadze polecane są spotkania pod hasłem: „Mieszkanie dla Młodych – szansa na pieniądze od państwa – jak i kiedy" oraz wykłady poświęcone nowemu programowi, który szykowany jest przez państwo.

Targi Nowy Dom, Nowe Mieszkanie

  • 3-4 września (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00-17.00
  • Gdynia Arena
  • ul. Kazimierza Górskiego 8, Gdynia
  • wstęp – bezpłatny

Więcej: Targi Nowy Dom, Nowe Mieszkanie

 

 

view szablon artykułu