Aktualności

Targi Nowy Dom, Nowe Mieszkanie

Targi Nowy Dom, Nowe Mieszkanie
Fot. mat. prasowe Targów Nowy Dom, Nowe Mieszkanie

Szukasz mieszkania, domu, działki poza miastem? Potrzebujesz fachowej porady kredytowej? Brakuje ci inspiracji i pomysłu jak wykończyć wnętrze, nie wiesz, z jakich materiałów skorzystać? Chcesz się dowiedzieć jak szybko i bezpiecznie sfinansować zakup nieruchomości? Przyjdź na Targi Nowy Dom, Nowe Mieszkanie, które odbędą się 22 i 23 października 2016 r. w AmberExpo w Gdańsku. Wstęp – wolny.

Targi Nowy Dom, Nowe Mieszkanie to kompleksowy przegląd oferty domów i mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego z Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic Trójmiasta. Swoją ofertę przedstawią znane trójmiejskie i ogólnopolskie firmy deweloperskie. Ważnym elementem targów będą premiery nowych inwestycji oraz oferty specjalne przygotowane przez deweloperów. 

Targi w jednym miejscu i czasie gwarantują dostęp do aktualnej oferty mieszkań i niezbędnej wiedzy potrzebnej przy bezpiecznym zakupie własnego M. Ekspozycję wystawców uzupełnia bogaty program edukacyjny i rozbudowane Centrum Porad, w którym goście mogą korzystać z indywidualnych bezpłatnych konsultacji. Na targach zainteresowani mogą zbadać swoją zdolność kredytową i dowiedzieć się, gdzie i jak otrzymać kredyt szyty na miarę. W targowej ofercie szczególnie polecane są bankowe propozycje finansowania zakupu mieszkania, badanie wstępnej zdolności kredytowej, pomoc w wypełnieniu wniosku oraz informacje o obniżce kosztów kredytu hipotecznego, ocena ryzyka zakupu mieszkania.

Odwiedzający otrzymają czasopisma o tematyce wnętrzarskiej, budowlanej, mapy inwestycji mieszkaniowych oraz ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe, realizowane na terenie Trójmiasta i okolic. 

Dzieciom, które wraz z rodzicami przyjdą na targi, profesjonalną opiekę i zabawę zapewni przedszkole Baby&Care.

Targi Mieszkaniowe organizowane przez Murator Expo to największe i najstarsze w Polsce wydarzenie targowe szeroko rozumianego rynku nieruchomości. Impreza o ugruntowanej pozycji zarówno w gronie oferujących, jak i zainteresowanych zakupem nowego lokum.

Targi Mieszkaniowe Nowy Dom, Nowe Mieszkanie

  • 22–23 października 2016 r., sobota-niedziela w godz. 10.00–17.00
  • Centrum Konferencyjno-Wystawowe AmberExpo
  • ul. Żaglowa  w Gdańsku
  • wstęp – wolny 

Więcej: Targi Mieszkaniowe Nowy Dom, Nowe Mieszkanie

view szablon artykułu