Aktualności

Targi Motoryzacyjne 3TM

$image_alt
Fot. materiały organizatora

VII edycja Targów Motoryzacyjnych 3TM odbędzie się w Ergo Arenie, w dniach 25-27 września 2015 r. Jest to najważniejsza i największa impreza motoryzacyjna w północnej Polsce, która przybliża ofertę najlepszych firm – dealerów samochodów osobowych i ciężarowych, motocykli, skuterów, quadów, a także propozycje z zakresu usług branży motoryzacyjnej. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym marszałka województwa pomorskiego Mieczysława Struka.

Targi 3TM są przeglądem wszystkiego, co dzieje się na rynku motoryzacyjnym. Powierzchnia ekspozycyjna to ponad 7 tys. m kw na hali oraz tereny wokół, gdzie będą się odbywać wydarzenia towarzyszące m.in.: zbiórka krwi i finał ogólnopolskiej akcji motoserce, pokazy motocyklowe, wystawa oldtimerów, ekspozycje sprzętu strażackiego oraz policyjnego, wyścigi gokardów.

Wydarzenie to jest jedyną okazją, aby zapoznać się z modelami samochodów w najbogatszych wersjach wyposażenia, których nie spotkamy w salonach producentów. Goście będą mogli uczestniczyć w ogólnopolskiej premierze modeli Opla: Astry V oraz Corsy OPC. Niezwykłe wrażenie zrobi także najnowszy Ford Mustang i Jaguar XF.

Dodatkową atrakcją będzie prezentacja stoisk i oferty dla klientów flotowych, wybranych klientów VIP, dziennikarzy oraz władz lokalnych i samorządowych.

Jednocześnie wystawcy i klienci branżowi będą mieli możliwość uczestniczenia w konferencjach dotyczących zarządzania flotą, bieżącymi zmianami w prawie związanymi z branżą oraz prezentacji nowości motoryzacyjnych.

Targi Motoryzacyjne 3TM organizowane są ze wsparciem Polskiego Związku Motorowego, który od samego początku jest partnerem imprezy. Dzięki współpracy pomiędzy organizatorem targów a PZMot zrealizowanych zostało wiele programów szkoleniowych dotyczących udzielania pierwszej pomocy, a także tematów związanych z bezpieczeństwem w ruchu drogowym.

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Targi Motoryzacyjne 3TM       tragi motoryzacyjne 3 TM_plakat

  • 25-27 września 2015 r., piątek-niedziela, godz. 10.00-18.00
  • Ergo Arena
  • plac Dwóch Miast 1
  • Gdańsk/Sopot

Więcej informacji na stronie Targów Motoryzacyjnych 3TM.

Bilety są dostępne na stronie Targów Motoryzacyjnych 3TM oraz w kasach Ergo Areny.

Ceny biletów:

  • normalny – 15 zł
  • ulgowy – 10 zł – młodzież szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, studenci do 26. roku życia, seniorzy
  • rodzinny – 35 zł – dwóch opiekunów oraz  min. 1 dziecko
  • dzieci do 7 r. ż. – bezpłatnie 

Oprac. DK

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości