Aktualności

Targi Mieszkań i Domów w Gdańsku

Odwiedzający na Targach Dom, Mieszkanie w Gdańsku
Fot. mat. prasowe serwisu Mieszkaniowi.pl

Oferty największych i najpopularniejszych deweloperów, agencji nieruchomości, propozycje kredytów hipotecznych od banków i pośredników finansowych, darmowe seminaria i porady ekspertów – wszystko to na Targach Mieszkań i Domów, 10 i 11 września 2016 r. w Gdańsku. Tylko podczas targów można spotkać się ze wszystkimi wystawcami w jednym miejscu, porównać oferty, zebrać doświadczenia i podjąć świadomą decyzję o zakupie nowego lokum.

 

Organizatorzy chcą pomóc zainteresowanym w kupnie mieszkania lub domu. Dlatego zaprosili ekspertów od lat zajmujących się rynkiem nieruchomości, finansami oraz prawem. Przygotowane przez nich seminaria oraz porady pozwolą odnaleźć się w gąszczu przepisów i zasad, które wiążą się z zakupem, sprzedażą lub wynajmem własnego M.

Na odwiedzających czekają aktualne oferty mieszkań i domów z aglomeracji Trójmiasta, eksperci rynku mieszkaniowego i finansowego. W dwóch salach seminariów można dowiedzieć się, jak kupić, jak wynajmować mieszkanie i jak wziąć kredyt na zakup nowego lokum. Podczas targów wystawcy zaproszą na dni otwarte realizowanych inwestycji. Będzie też można otrzymać album inwestycji z poradnikiem finansowym i wskazówkami, jak kupić mieszkanie.

Targi Mieszkań i Domów to atrakcje dla całej rodziny. Na targi można przyjść z dziećmi – specjalnie dla nich przygotowano centrum najlepszej zabawy i zapewniono opiekę wykwalifikowanych animatorów. Na placu zabaw na milusińskich czekają:

  • wielkie budowanie
  • bezkarne mazanie po ścianie
  • gigantyczne pluszowe granie
  • i mnóstwo innych niespodzianek.

 

Targi Mieszkań i Domów

  • 10-11 września 2016 r., sobota-niedziela, godz. 10.00-17.00
  • Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AmberExpo
  • ul. Żaglowa 11 w Gdańsku

Bilety:

  • Zarejestruj się w serwisie Mieszkaniowi.pl. Promocyjna cena biletu 7 zł tylko dla zarejestrowanych on-line. Z  e-biletem odwiedzisz imprezę w oba dni targowe i odbierzesz bezpłatnie e-kartę Home Profit. 
  • Bilet kupiony podczas imprezy w kasie targowej kosztuje 10 zł, a rodzinny (w przypadku 2 osób) – 15 zł. Bilety kupione na miejscu uprawniają do 2-dniowego udziału w targach. Dzieci i młodzież do lat 18 uczestniczą w targach bezpłatnie.

Więcej:

 

view szablon artykułu