Aktualności

Targi Kariery IT w Sopocie

$image_alt
Fot. ©Depositphotos/nmedia

W Sopocie, 30 maja 2015 r. będą miały miejsce Targi Kariery IT. Jest to spotkanie dla każdego, kto wiąże swoją karierę zawodową z branżą IT i stawia na ciągły rozwój osobisty. To jedne z najbardziej znanych i renomowanych wydarzeń dla specjalistów branży IT, odbywających się cyklicznie w największych miastach w całej Polsce. W targach uczestniczyć będzie ok. 350 osób, w tym także przedstawicie czołowych firm IT, ekspertów z branży.

Jeśli jesteś członkiem branży IT i doskonale wiesz, jak ważne jest bycie na bieżąco z wszelkimi nowinkami technologicznymi – to wydarzenie jest dla Ciebie. Prelekcje i warsztaty prowadzone przez specjalistów IT sprawią, że spędzisz czas w efektywny i kreatywny sposób.

Jeśli posiadasz już doświadczenie zawodowe, przyjdź i zobacz, jak wiele mogą Ci zaoferować firmy, partnerzy targów, liderzy krajowego rynku poszukujący wykwalifikowanych pracowników w województwie pomorskim. Każdy będzie miał okazję porozmawiać bezpośrednio z przedstawicielami danej firmy, dowiedzieć się więcej o możliwościach i warunkach zatrudnienia, a także wziąć udział we wstępnej rekrutacji, by mieć szansę na zdobycie pracy marzeń.

Targi kariery IT to bezpłatne wydarzenie, skierowane do lokalnej społeczności. Spotkanie ma charakter aktywizacji zawodowej mieszkańców województwa w zakresie szeroko rozumianej branży IT. Składa się zarówno z części targowej – umożliwiającej zapoznanie z aktualnymi ofertami pracy, bezpośredni kontakt z pracodawcą, wstępną rekrutację, ale także ma charakter edukacyjny – merytoryczne wykłady, prelekcje, warsztaty ekspertów z branży, nowinki technologiczne itp. Kolejnym elementem jest prezentacja wielu ciekawych nowoczesnych technologii i kół zainteresowań.

W trakcie tragów odbędzie się pokaz drukarek 3D, robotów i wiele innych atrakcji. Czekają też konkursy z nagrodami  do wygrania m.in.:

  • czytnik Kindle, koszulki i kubki
  • zestawy upominkowe
  • karnety do wykorzystania na strzelnicy
  • powerbanki
  • jednorazowe zaproszenia do siłowni
  • vouchery na gokarty
  • książki
  • szkolenia on-line
  • upominki

⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒

Targi Kariery IT
30 maja 2015 r., sobota, godz. 9.30-15.00
Hotel Sofitel Grand Sopot
ul. Powstańców Warszawy 12/14
Sopot

Udział w targach jest bezpłatny, ale wymagana wcześniejsza rejestracja.

Więcej: CareerCon

 

Opr. BMG

view szablon artykułu

Odwiedź te strony

Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku

EURES Polska   Sieć Europejskich Ofert Pracy

Centralna Baza Ofert Pracy

Kursy i szkolenia EFS

Szkolenia dla osób bezrobotnych

Fundusze europejskie

Wortal Publicznych Służb Zatrudnienia  ogłoszenia, wyszukiwarka urzędów pracy, jak starać się o dofinasowanie szkoleń, studiów, jak założyć własną działalność gospodarczą i wnioskować o wsparcie z UE, porady prawne

Instytut Miasta  firma doradcza i szkoleniowa, realizująca programy rozwojowe dla kobiet, prowadząca w Trójmieście warsztaty otwarte i sesje coachingowe

Fundacja Centrum Promocji Kobiet  testy oraz bezpłatne szkolenia internetowe

19 524   nr tel. Zielonej Linii – oferty pracy, szkolenia i wsparcie urzędów pracy, informacje o dofinasowaniu, zakładaniu własnej działalności gospodarczej