Aktualności

Szkolenie w ramach akcji Masz Głos

Splecione ręce młodych ludzi w kręgu
Fot. ©Depositphotos/Michal Bednarek

Tam, gdzie mieszkasz, dużo można zmienić! Fundacja im. Stefana Batorego zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. „Jaki wpływ ma Twój głos? Narzędzia współpracy z samorządem (budżet obywatelski, inicjatywa lokalna, inicjatywa uchwałodawcza, informacja publiczna) – jak to działa?". Spotkanie odbędzie się we wtorek, 20 września 2016 r. w Słupsku, konieczna wcześniejsza rejestracja.

Podczas spotkania organizatorzy chcą pokazać, że istniejące rozwiązania pozwalają wpływać na otoczenie. Podpowiedzą, jak najlepiej przygotować się do wprowadzania własnych pomysłów na zmiany. Pokażą, że dobór odpowiednich narzędzi może być połową sukcesu. Czego jeszcze trzeba, by w pełni zrealizować zamierzenia, jakie czynniki wpływają na sukces? – to będzie przedmiotem dyskusji na spotkaniu. Nie zabraknie oczywiście inspirujących przykładów.

Uczestnicy dowiedzą się, jak odnowić park, boisko, czy poprawić działanie domu kultury. I jak na swoje działania pozyskać minigranty. Organizatorzy pomogą wpłynąć na lokalne władze, by te działały bardziej przejrzyście i konsultowały swoje działania z mieszkańcami.

Szkolenie odbędzie się 20 września 2016 r., w godz. 10.00-17.00, w Słupskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej przy ul. ul. Niedziałkowskiego 6.

 

Rejestracja na stronie akcji Masz głos.

Logo akcji masz głos
 

view szablon artykułu