Aktualności

Studium w Akademii Coachingu Biznesowego

Koncepcja coachingu w żarniku żarówki
Fot. ©Depositphotos/IzelPhotography

Kolejna edycja studium w Gdańsku rozpoczyna się 4 listopada 2106 r. i potrwa do kwietnia 2017 r. Spotkania dają konkretną wiedzę i narzędzia, jak organizować projekty coachingowe w firmach i instytucjach oraz jak je powiązać z innymi procesami w celu maksymalizacji korzyści biznesowych.

 

 

Studium Akademii Coachingu Biznesowego to intensywne jednosemestralne szajęcia, trwające od listopada 2016 r. do kwietnia 2017 r., przygotowujące w sposób praktyczny do planowania, organizowania i prowadzenia coachingu zarządczego (executive), menedżerskiego oraz osobistego. Obejmuje 108 godz. zajęć, w tym 84 godz. prowadzone przez coachów ICF – 70 proc. zajęć praktycznych. 

W programie m.in. podstawy coachingu/coaching w działaniach organizacji/wprowadzenie do biznesu, kompetencje i umiejętności coacha, narzędzia komunikacyjne w procesie coachingu, poznanie sesji coachingowej i kompetencji ICF. Ważnym efektem dla uczestnika szkolenia jest zbudowanie indywidualnego planu rozwoju kompetencji coachingowych zgodnie ze sztuką coachingowego zarządzania celami zawodowymi.

Zobacz: Agencja Rozwoju Pomorza

 

view szablon artykułu