Aktualności

Spotkanie ze Złotą rybą na kwidzyńskiej Scenie Lalkowej. Zobacz niezwykły teatru obrazów i... magnesów

Scena ze spektaklu „Złota ryba
Scena ze spektaklu „Złota ryba". Mat. prasowy Teatru Falkoshow

Przed nami wyjątkowe przedstawienie Teatru Falkoshow. W piątek, 22 listopada 2019 r. na Scenie Lalkowej w Kwidzynie widzowie (zwłaszcza najmłodsi) będą mogli usłyszeć opowieść o Złotej rybie oraz zobaczyć postacie poruszane przy użyciu siły magnetycznej.

 

„Złota ryba" stworzona przez Teatr Falkoshow różni się od pozostałych przedstawień. Po raz pierwszy na świecie do poruszania postaciami zostały użyte różne rodzaje magnesów. Spektakl miał swoją premierę w styczniu 2013 r.

 

Kapitańskie opowieści

Kiedyś przemierzał morza i oceany, a dziś wędruje po suchym lądzie ze swym ogromnym kufrem podróżnym. Po wielu latach ciężkiej służby na okrętach kapitan żeglugi postanowił zająć się tym, co lubi najbardziej – snuciem opowieści.

Tym razem wilk morski chciałby opowiedzieć o rybaku i jego żonie, którzy na własnej skórze odczuli, że zachłanność prowadzi do zguby. Dzięki spotkaniu ze Złotą rybą przekonali się, iż szczęśliwym jest się dzięki temu jakim się jest, a nie dzięki temu co się posiada.

 

Listopadowe Dobranocki Teatralne:
„Złota ryba" (Teatr Falkoshow)

  • 22 listopada 2019 r., piątek, godz. 18.00
  • Scena Lalkowa im. Jana Wilkowskiego (Czarna Sala)
  • ul. Słowiańska 13
  • Kwidzyn
  • bilety – 10 zł

 

Logo Dobranocek Teatralnych

 

Zadanie zostało dofinansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Miasta Kwidzyn, Starostwa Powiatowego w Kwidzynie oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości