Aktualności

Sportowe pokolenia gdańszczan

$image_alt
Fot. ©Depositphotos/ yanlev

Wielki sportowo-rekreacyjny festyn rodzinny odbędzie się na Targu Węglowym w Gdańsku w niedzielę, 13 września 2015 r., w godz. 10.00-15.00. W programie liczne atrakcje m.in.: spotkania z gwiazdami sportu, zajęcia sportowe, konkursy z nagrodami. Wstęp – wolny.

Celem tego projektu jest  promocja dyscyplin sportowych  i organizacji sportowych, które w ramach aktywnej promocji, zaprezentują swoje oferty wśród przybyłych widzów oraz przeprowadzą aktywności na specjalnie przygotowanych boiskach.

Wśród zaproszonych na imprezę sportowców znaleźli się wybitni sportowcy Lechii Gdańsk, Lotos Trefl Gdańsk, Wybrzeże Gdańsk. Będzie można z nimi porozmawiać, uzyskać ich autograf i zrobić wspólną fotografię. Dodatkowa atrakcją będą zajęcia sportowe z piłki nożnej, ręcznej, siatkówki, koszykówki, boksu, judo, tenisa stołowego, gimnastyki

Na Targu Węglowym nie zabraknie imprez towarzyszących, pokazów i konkursów z nagrodami. Imprezę zwieńczy debata „Lata świetności gdańskiego sportu", w której udział wezmą znani sportowcy i trenerzy.

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Sportowe pokolenia gdańszczan       Sportowe pokolenia gdańszczan_plakat

  • 13 września 2015 r., godz. 10.00-15.00
  • Targ Węglowy
  • Gdańsk
  • wstęp – wolny

     

Oprac. DK

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości