Wiadomości

Sportowe Mikołajki w Gdańsku

$image_alt
Fot. ©Depositphotos/ Kirill Kedrinskiy

Wkrótce Mikołajki. Fundacja Sport na Zdrowie zaprasza wszystkie dzieci na zabawę, która odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, 6 grudnia 2014 r., godz. 11.00. Przyjedzie gość specjalny – św. Mikołaj wraz z elfami, a asystujące mu śnieżynki będą rozdawać słodkości. Organizatorzy zapewniają doskonałą zabawę i wiele niespodzianek.

Główną atrakcją imprezy będzie mecz w piłkę nożną między drużyną żużlowców i drużyną żeglarzy oraz ich gości. Wezmą w nim udział zawodnicy z Polski i z zagranicy, medaliści Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy oraz żeglarze olimpijscy, którzy również zaprosili swoich gości – sportowców z kraju i ze świata. Na boisku zobaczymy m.in. Krzysztofa Buczkowskiego, Przemysława Miarczyńskiego, Piotra Myszkę oraz Piotra Kulę.

Sportowcy poprowadzą konkursy przygotowane przez kluby sportowe. Dzieci zostaną zaproszone do wspólnych gier i zabaw z zawodnikami. Będą mogły z bliska zobaczyć i dotknąć żużlowych motorów, kevlarów zawodników, kasków, łódek i desek windsurfingowych, pianek, a przede wszystkim porozmawiać i pobawić się z gwiazdami sportu. 

⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ 

Sportowe Mikołajki w Gdańsku                       

  • 6 grudnia 2014 r., sobota,  godz. 11.00
  • Hala Widowiskowo-Sportowa Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu
  • ul. Górskiego 1
  • Gdańsk

 

Wstęp bezpłatny

 

Więcej:

 

 
Opr. DK

 

view szablon artykułu