Aktualności

Sportowcy i aktorzy dla dzieci

$image_alt
Fot. ©Depositphotos/GekaSkr

W najbliższą środę, 9 września, sportowcy i aktorzy spotkają się z niepełnosprawnymi dziećmi z województwa pomorskiego. Wydarzenie rozpocznie się nagraniem wspólnego wideoklipu, o godz. 10.00, na terenie Sopockiego Klubu Żeglarskiego Ergo Hestia.

Podczas spotkania wszyscy uczestnicy wezmą udział w nagraniu wideoklipu, oczywiście z najmłodszymi gośćmi w roli głównej. Film będzie nawiązywał do aktywności sportowej, rekreacji i integracji przepełnionej pozytywną energią. Uczestnicy zostaną podzieleni na 5 grup, a do każdej grupy zostanie przypisany reżyser, aktor oraz gwiazda sportu. Nagrany materiał będzie  służył do przygotowania kampanii społecznej na rzecz integracji.

Po zakończeniu nagrania, wszystkich uczestników zapraszamy na teren SKZ (Sopockiego Klubu Żeglarskiego Ergo Hestia), gdzie będzie czekał przygotowany specjalnie na tą okoliczność piknik i grill. Będzie także okazja do wspólnego zdjęcia, a uczestnicy otrzymają odznaki honorowego członka „klubu aktora" przy Fundacji Sport na Zdrowie.

Impreza jest organizowana przez Fundację Sport na Zdrowie i współfinansowana ze środków PFRON. 

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości

Kalendarz prac Zarządu i Sejmiku

Pod patronatem marszałka