Aktualności

Spełnij marzenie o komercjalizacji swojego pomysłu

$image_alt
Fot. ©Depositphotos/TaiChesco


Jesteś europejskim start-upem, średnim bądź małym przedsiębiorstwem, a może większą firmą, która pracuje nad innowacyjnymi projektami i jest na etapie badań i rozwoju? Poszukujesz wsparcia w komercjalizacji swojego produktu bądź usługi? To szansa dla Ciebie. Zgłoszenia przyjmowane są do 11 października 2016 r.

Oferta skierowana jest do europejskich start-upów, średnich i małych przedsiębiorstw oraz większych firm, które pracują nad innowacyjnymi projektami i są na etapie badań i rozwoju, a które poszukują wsparcia w komercjalizacji swojego produktu bądź usługi.

Rozwój innowacji w zakresie zrównoważonej energii jest kluczowy, jeśli chcemy osiągnąć efekt redukcji emisji gazów cieplarnianych, przy jednoczesnym zapewnieniu stabilnych dostaw energii i bezpieczeństwa energetycznego w ogólności.

Wezwanie do składania wniosków ma na celu zebranie innowatorów z całej Europy oraz stworzenie konsorcjów w temacie zrównoważonej energii. Ten wspólny, ponadnarodowy wysiłek ma na celu nie tylko sfinansowanie innowacyjnych wdrożeń, lecz także da wybranym wnioskodawcom dostęp do narzędzi KIC InnoEnergy, do szerokiego grona ekspertów, inwestorów i naukowców, których wiedza i umiejętności są niezbędne do wprowadzenia nowych produktów i usług na rynek. Wnioski można składać do 11 października 2016 r.

Zobacz:

 

 

view szablon artykułu